Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Nokia 500-ra van ilyen program?

Nokia 500-ra van ilyen program?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például az endomondo nevű programra, ami megmutatja térképen, hogy merre jártam biciklivel, milyen sebességgel, stb...

Rengeteget kerestem, de nem találtam hasonlót se, ami erre a symbian-os telefonra jó lenne.


2014. márc. 25. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nokiaprogramok.hu ill a nokiaáruházban nézz szét. Neve a proginak ha van lehet más. Am az is lehet h ha van a nokiaprogramokon esetleg a smartnew s en akkor szignózni kell (telefont hekkelni) s csak akkor megy fel.
2014. márc. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sports Tracker a progi

LINK: [link]

Telepítés és regisztráció után a webfelületen megtekinthető(Telefonra telepített progi tölti fel az adatokat) a térképen megtett út...Nem szükséges állandó webkapcsolat igény szerinti alkalommal szinkronizálhatod az adatokat.

A progi minden mozgásformát(gyaloglás,futás,kerékpár) ismer.Elégetett kalória stb kalkuláció.

2014. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, letöltöttem ezt a sports tracker programot, mindjárt ki is próbálom.
2014. márc. 25. 16:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Tökéletes és pontos!! Köszi még egyszer. :D
2014. márc. 26. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!