Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Vettem egy új gps-t de teljese...

Cszol kérdése:

Vettem egy új gps-t de teljesen szűz. Honnan tudom leszedni rá a navi programot hogy rakhassak rá térképet?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 21:23
 1/9 Tengor ***** válasza:
Az IGO-t ajánlanám, igaz, hogy fizetős, de az egyik legjobb a piacon. Az oldalunk tájékozódhatsz róla, hogy hol tudod megvásárolni.
2014. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
GPS típusa?
2014. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
IGO-ra +1.
2014. ápr. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Hozzáértők" az iGO-ra tippelnek, azt már nem írják, hogy iGO 8 vagy iGO Primo.

Az sem érdekli őket, hogy TomTom vagy netán Becker GPS-ed van, szerintük akkor is iGO, ha ezek a GPS-ek történetesen csak a saját szoftverükkel futnak.

És a felbontás sem mellékes, a szoftvernek tudnia kell azt a felbontást is, amilyen felbontású a készüléked. Persze az alap iGO tudja az összes felbontást, csak épp az alap iGO keveset tud, érdemes valamilyen skin-t is felrakni, azok pedig általában nem tudják az összes felbontást, tehát egy olyat kell beszerezni, ami a te készüléked felbontását is tudja.

2014. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tengor ***** válasza:

#4, a kérdező nem írta, hogy milyen GPS-t vett. A TomTom és a Garmin készülékein általában fenn van a saját program, viszont a nonamge gagyikról gyakran még ezt is lespórolják. Ellenben a noname gagyikon elfut az IGO.

A kérdező azt sem írta, hogy személyautóra v. teherautóra kell neki, ezért nem írtunk pontos típust sem. Felmegy az oldalra és majd kiválasztja a neki megfelelőt.

2014. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fog felmenni az oldalra, ezt te is tudod.
2014. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tengor ***** válasza:
#6, mi okod azt feltételezni a kérdezőről, hogy tolvaj? A készüléket is megvette.
2014. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy én azt feltételeztem, hogy a kérdező tolvaj. Én már két készüléket vettem az idők során, de egyszer se mentem fel arra az oldalra, mégsem vagyok tolvaj.
2014. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tengor ***** válasza:

Viszonteladótól vetted a szoftvert?

Ugyan nem említettük, hogy viszonteladótól is megveheti, igazad van, úgy is be lehet szerezni, hogy nem megy fel a gyártó oldaláról...

2014. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!