Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Navon n490 plus navigációs...

Navon n490 plus navigációs készülékre milyen módon lehetséges új térképeket telepíteni?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy ilyen készüléket, iGO My way-jel, Magyarország lefedettséggel. Azzal tisztában vagyok, hogy a felregisztrált hivatalos oldalakról meg lehet szerezni őket bizonyos időtartamra pénzért, de létezik-e más megoldás is?

Pl.: torrent oldalakról, találtam egyet, amely kifejezetten My way-ekre való, viszont a készülékek listájában, amelyeken tesztelték, ez a készülék nem szerepel, amely nem jelenti feltétlenül azt, hogy nem működne az én gépemen, de nem is biztos, így nem merek belefogni, még úgy sem, ha természetesen biztonsági másolatot készítenék, nehogy kár keletkezzen a készülékben.

Ha valaki tudna hasznos tanáccsal szolgálni megköszönném.



2014. ápr. 9. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig neki kell fogni...

Nem "hivatalos" oldalról leszeded az új térképet, a régit otthagyod, ahol van, átnevezed mondjuk OLDra, bemáslod az újat és megnézed fut-e.

Ha igen, akkor nyertél, ha nem, akkor azért nem, mert nem stimmel a licenszfájl az új térképhez, ami várható.

Akkor le kell cserélni (hekkelni) a teljes navi szoftvert (mondjuk IGOra) és a térképeket.

De azt, hogy a Tiednél hogy kell csinálni, azt leírni nem tudom, mert még nem csináltam, sok másra már ment a dolog, de azt nem állítom, hogy elsőre.

2014. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tengor ***** válasza:
Holnap reggelihez való zsemle lopáshoz ne adjunk tanácsot?
2014. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1: Nagyon köszönöm a válaszod!

2: Elhiszem, hogy ha Te már csináltál olyat, de nem vagyok rá kíváncsi hogyan, köszönöm!

2014. ápr. 10. 22:42
 4/6 Tengor ***** válasza:
Ezek szerint az megy magadtól is, csak a szoftvert nem tudsz lopni...
2014. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, hogy nálad ez mindennapos... hát, sajnállak.
2014. ápr. 11. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem boldogulsz vele írj rám privátba, én meggoldottam az enyém!
2014. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!