Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » GPS CNS globe, navigációs...

GPS CNS globe, navigációs rendszer?

Figyelt kérdés
Nemrégiben anyukámék elutaztak és vitték magukkal a GPS-t rajta egy igo-primo navigációs rendszerrel. Én előtte való este beállítottam nekik az útvonalat, mert ők nem nagyon tudják beállítani, hogy csak be keljen kapcsolniuk és mehessenek. Miután másnap anyukám felhívott telefonon, hogy nem jó a GPS mert az út felénél egy hiba üzenet jelent meg egy ilyen kis 3 szögben egy felkiáltó jellel a közepén ezzel a felirattal "Invalidate Path". Mikor nem tudták, hogy mit csináljanak, anya le resetelte a GPS-t, majd ezzel valahogy sikerült leformáznia a belső memóriáját is. Miután bele szerettem volna lépni akkor csak a GPS oprendszere a Windows enblend jelent meg és azután egy szürke képernyő ahol középen egy toll volt és négyzetalakban + jelek és ha ezekre rámentem felvillantak és nem csináltak semmit, és nem is reagált a GPS a kikapcsoló gombra sem. Szerencsére csináltam másolatot a GPS memóriájáról és azt ráraktam a micro sd kártyára, hátha sikerül onnan valahogy be bootolnia. Majd miután megnéztem hogy mi volt a belső memóriáján a GPS-nek akkor láttam, hogy voltak mappák amiben a szöveges fájlt a zenét és a képeket tárolta, és még láttam 3 VLC média fájlt aminek .bin volt a kiterjesztése, gondolom ez lehet az oka, hogy nem tud rendesen meg jelenni az oprendszer. Mután próbáltam rádugni a gépre az USB kábel segítségével nem ismerte fel a készüléket úgy, hogy még esélyem sincsen vissza másolni a dolgokat. Lehetne valamiféle megoldást találni a dologra, vagy vegyünk egy másikat, ha nem szükséges akkor még nem szeretnék másikat venni. Előre is köszi a segítséget.

2014. máj. 8. 12:07
 1/1 Tengor ***** válasza:
A .bin bináris fájl, kb bármi lehet. Hogy a VLC-hez van társítva az egy dolog. Javaslom mutasd meg egy szakinak! Ha nincs hardveres baja, akkor talán még működőképessé tudja tenni.
2014. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!