Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hogyan tudnám megoldani (Mio...

Hogyan tudnám megoldani (Mio c320)?

Figyelt kérdés
Tudom ez egy nagyon régi típus, és eléggé elavult térképek vannak rajta :s De rátettem az iGO Primo térképeit, azonban ezt bővíteni szeretném, de a belső memóriába nem fér bele. Vettem hozzá 2 gigás kártyát.. hogyan megy ez a másolási folyamat? Mit hova kell? További térképeket honnan tudnék letölteni? Előre is köszönöm szépen mindenki segítségét! :)

2014. jún. 15. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem bele lehet férni a belsőbe MO.-al.

Takarítsd ki a felesleges dolgokat.

Pl: nyelv (language), csak a magyart és angolt hagyd benne.

nyelv, voice: csak a magyart hagyd benne.

Úton szaladgáló kurzor: nekem csak a nyíl van benne, összes többi kihajigálva.

És sok apróság.

Térképek: ami kell az legyen benne. Kell Neked Ukrajna, Oroszország, balti államok és így tovább.

Nem kell "elhajítani" őket, kimásolom, ha kell bármelyiket visszatehetem.

Nem hiszem, hogy reggel elindulván menet közben mégis az derül ki, hogy: ajjaj át kell szaladnom Litvániába.

Egyébként: rá lehet rakni SD kártyára, csak a sys.txt -ben az elérési utat, ami most a belső memóriára mutat, át kell írni az SD-re hivatkozásra.

2014. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!