Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hogyan tudnám a GPS-emet...

Hogyan tudnám a GPS-emet frissíteni?

Figyelt kérdés
Mio C320 GPS-t vettem (Windows CE), szeretném rátelepíteni (sd-re) az iGo 8-as navigációs programot, de sehol sem találok hozzá letöltő linket. Találtam egy cikket mely szerint a Naviextras Toolboxot használjam hozzá, de a program fel sem ismeri se simán a GPS-t, se simán az SD kártyát, pedig az SD-n rajta van a régi iGo amit idáig a GPS-m használt. Mi lehet a probléma? Ill. tudnátok segíteni?

2014. jún. 17. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezd azzal, hogy letöltöd a MioTransferHack programot.

Ezt használva már bele tudsz nyúlni a készülékbe törlés, telepítési lehetőséggel (meg is lehet rokkantani az egészet persze).

Ha "hozzájutsz" egy IGOhoz, térképhez akkor lehet már telepíteni.

Sok helyen le van írva hogyan, valamikor csináltam, sok között nem emlékszem erre, de sikerült.

2014. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!