Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » A google nem tudja hol vagyok?...

A google nem tudja hol vagyok? Vagy ő tudja, csak nekem nem árulja el?

Figyelt kérdés

Megvettem a tabletet, hazamentem Újpestre és amikor valahova elmegyek és megnyitom a térképet akkor "Az ön tartózkodási helye: Virág utca"(ez egy újpesti utca).Ezekszerint valamikor bemérte, hogy hol vagyok csak most valamiért nem.

Eddig (mivel nem értek ehez) azt hittem biztos én állítottam el valamit, de azóta két ismerősöm is megjegyezte, hogy "Te nem azt mondtad, hogy mész nagymamádhoz? Csak mert a facbook azt írja hogy Újpestről küldve"

Sikerült kijatszanom a gpogle-t véletlenül?


2014. aug. 19. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
GPS es mobilcella adatok alapjan meri be a helyedet. Ha ez nem sikerul (pl. mert kikapcsoltad a 3G-t meg a GPS-t), akkor az utolso ismert poziciot mutatja.
2014. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2014. aug. 19. 14:31
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, most is rosszat mutat pedig:

Hozzaferes a sajat poziciohoz-pipa

GPS-muholdak-be

Hely wi-fi es mobilhalozat alapjan-pipa

2014. aug. 19. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!