Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Medion Go-pal E5470 navigációr...

Tóth Tamás 82 kérdése:

Medion Go-pal E5470 navigációra hogyan lehet mediaplayert telepíteni?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 1. 12:42
 1/6 A kérdező kommentje:

Pár napja vásároltam egy MEDION Go-pal E5470 navigáciot. a gép masszív jo a navija /telepitett/

győnyőrű kijelző 5" TMC vezeték meg minden, de sajnos ami nagyon fontos lenne számunkra, és amiért vásároltuk, az hiányzik belőle, A video lejátszo..... sokat utazunk és direkt ezért vettünk nagyobb kijelzőjüt. én álmomban sem gondoltam, hogy 2014 ben egy 150 Euro-s gépben ez nincs!! írtam Navigyurcinak, aki azt válaszolta, hogy a komolyabb navigáciok, azok navigálnak, és ennyi! de abban erősek, a kérdésem az lenne, hogy lehet-e utolag bármilyen lejátszot feltelepíteni a gps.re? én azt gondolnám, hogy mivel ez is windows alapon fut,

2014. szept. 1. 12:44
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezeken butított, de ide megfelelő WinCe oprendszer fut.

4.2, 5.0 6.0 a szokásos.

Léteznek navik, amiben van media lejátszás, keresgélj a neten, amik azokon futnak, valószínűleg találsz, és telepítsd.

Aztán próba-cseresznye.

2014. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha megy is, valószínűleg konvertálni kell őket, kisebb felbontásra, bitrátára, ettől még élvezhető, de direktben kicsi az esélky, hogy mennek a (full) HD-s filmek.

Ehhez még ez a hardver is kevés, navira meg bőven sok.

2014. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tessék, rakd fel....,

tcpmp a player program..

Visszapattant a link, jogi okoknál fogva nem küldte tovább, nem ügy megkeresni..

2014. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
találtam lejátszót,de azt milyen mappába, és hogyan kell telepíteni? csak átmásolni? és hogyan lesz ikon a lejátszónak? mert nincs mód a fájlok megnyitására, nincs ilyen menü alapban
2014. szept. 4. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz már bele kell nyúlni a WinCe oprendszer azon részébe, amelyhez nem egyszerű hozzányúlni.

Ez a rész rendszerint a ResidensFlash2-ben található, azt AcivSync és WinCfs totalcommander beépülőn keresztül elérheted.

Én "kiszurtam egy nem használt ikont a főképernyőről (Ebook olvasó) és annak az indító exéjét lecseréltem a lejátszó exéjére, így arra bökve indul a lejátszó.

2014. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!