Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen GPS-t ajánlotok?

Milyen GPS-t ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan 30-35 ezer körül szeretnék venni egy GPS-t,de nem igazán vagyok otthon ebben a témában.Tudnátok ajánlani ebben az árkategóriában párat??

Ami fontos lenne:Teljes EU térkép és zene/videó lejátszás USB portról.

És lenne egy kérdésem,ha zenét akarok lejátszani vele akkor csak a GPS kis hangszóróin lehet hallgatni vagy valahogy meg lehet oldani,hogy az auto hangszóróiból jöjjön a hang?



2014. szept. 17. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"zene/videó lejátszás USB portról."

Ez azt hiszem nem fog menni, úgyhogy marad az eltévedés, és még videót se nézhetsz..

2014. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha csak ennyi pénzed van rá, akkor neked nem kell navigáció. Pénzt kiadni csak Garminra érdemes, semmi másra. Az elvezet rendesen, de nem zenél, nem mozizik, csak segít az autózásban. De azt nagyon korrekt módon.
2014. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

En nem is tudtam, hogy gyartanak GPS-t ami zenet jatszik meg mozit.

Vegyel egy iPhonet vagy mas okostelot. Az majd mozizik/zenet jatszik es meg a terkepet is mutatja majd mindig, csak olyan csomagra tessek elofizetni, amivel lehet boven netezni/roamingolni!

Sot, az ajfonnal hallgathatsz zenet es mikor a terkep megszolal, hogy 'balra', addig elhalkul a zene, dirigal a navi es utana szol tovabb a muzsika!

Jah, hogy csak 30-35 van ra?....Bocsi :(

2014. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"zene/videó lejátszás USB portról. "

Nem is tudtam, hogy ezt tudja 1 ájfon...

Megyek, veszek egyet.

Ha mégse, tarts vissza!

2014. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megyek, veszek egyet. - jo, de csak akkor ha olyan kocsid van, amiben van navi/media center! Es csak iphone 5, 5S, C es 6, 6+ fog mukodni (ios 7 es ujabb)!
2014. szept. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kösz!

Center van, de nem biztos, hogy kellenek nekem így ezek a ficsőrök.

Mással is tudom magam szórakoztatni...

2014. szept. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyel aprohirdetesbol okostelefont es kesz van rajta minden
2014. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

usb-s zenelejátszás felejtős, de egy egyszerű wayteq navit vegyél ,abban is van fm transzmitter amin átvihető a hang a rádióra,de kábelen is átmegy ha van aux csatlakozód a rádión.

Aztán arra olyan Igo-t töltesz netről amilyet akarsz az nem akadékoskodik és ingyen frissítheted a térképeket poikat copy -paste. 30 ezer alatt megvan. Én iparszerűen használom a gps-t ezek az olcsó wayteq navik nagyon jók és gyorsak.

2014. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A wayteq valóban annyira jó, hogy ha a szervizünket hívja ügyfél, s kiejti a szót, már köszönjük is az érdeklődősét, de nem. Eltöltünk vele egy csomó időt, s elégedetlenül fog távozni az ügyfél.
2014. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hm...

Ha ez így van,akkor mit csinál a szerviz?

Amúgy: utóbbi 2 évben 4 (820, 960)"járt" nálam, "elindítás" címszó alatt, mindegyikkel vidáman navigálnak, olykor "frissítik" a térképet,én nem is kellek hozzá már.

Nem csak Garmin, MIO (vannak nekem) létezik, bár "felsőbbrendűek"...

2014. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!