Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » GPS nyomkövető működése?

GPS nyomkövető működése?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve vettem az ebay-en egy gps nyomkövetőt(ilyet: [link] de nem bírtam beüzemelni, mert a leírása azt írja, hogy vegyem fel a kapcsolataot a forgalmazóval, hogy regisztrálja az oldalon, mert így ha felmegyek az oldalra, ahol követni lehetne, nem lehet regisztrálni, de ő nem akar segíteni ebben, hogyan működik ez, valakinek nincs valami tapasztalata? A válaszokat előre is köszi!

2014. okt. 25. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Megnéztem a linket és nem igazán tudom hogy gondolod a követést, ennek működését.

Ehhez ismereteim szerint kell egy mobilszolgáltató és az ő rendszerét használva kapnád az adatokat mobiltelefonon keresztül.

Bár lehet máshogy van....

2014. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, telefonkártyát kell bele tenni, de ez meg is történt. De most hogyan tovább?
2014. okt. 25. 13:57
 3/9 anonim ***** válasza:

A kártya aktiválva van??

Kérdezd meg a szolgáltatót, mi a teendő, ennek részleteit nem tudom.

Akkor ez nyilván egy előfizetéses kártya.

2014. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kártya aktiválva van, nincs pin kódja. Eddig én is eljutottam, de hogyan tudom ezután behatárolni a helyet?
2014. okt. 25. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:

A készülék a leírtak szerint be van üzemelve?

Szabadban vagy, mert holdat a lakásodban nem fog találni?


Ezek be vannak állítva?

Olvasd el a használati utasítást, abban csak van valami..

2.8 Online lekérdezés: weboldal

2.9 Set APN parancs

2.10 Set szerver címe parancs


Lehet ehhez fix IP cím kell, ezt már nem tudom, csak sejtem...

2014. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell fix IP a nyomkövető oldaláról, hiszen a készülék valószínűleg HTTP kéréseket küldd a naplózó szerver felé, aminek ugye van fix címe.
2014. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De milyen weboldal címét állítsam be?
2014. okt. 25. 15:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

Hello,

Vásároltam egy GPS Tracker TK-103 típusu nyomkövetőt.

Szuperul müködik, minden OK vele. Kínából rendeltem, így a nyomkövetést egy kínai weboldalon keresztül tudom nyomon követni.

Mivel van saját serverem, igy érdekelne, hogy hogyan tudnám megoldani, hogy a saját serveremen tároljam a nyomkövető által küldött adatokat?

Hogy miért? Mert nemigazán értem a kínai nyelvet. Meg lehet jobb lenne ha csak én tudnám hogy mikor merre járok... :/

2014. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, utána néztem ennek a traccar-os dolognak, szimpatikus, fel is telepítettem, a routeren port forwardingoltam is, de az eszközbe hogyan kell beállítani? Mert egy ilyet találtam, de ez nem akar működni, ebben a portot pl nem adom meg: #802#szerver neve#felhasználónév#jelszó#eszköz jelszava## ja és itt a traccar-os fiók felhasználónevét, jelszavát kell megadni? Előre is köszi a válaszokat.
2014. okt. 27. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!