Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Vennék egy Wayteq x980bt...

Vennék egy Wayteq x980bt készüléket. Szoftverrel vagy szoftver nélkül vegyem? Sygic 3D a szoftver.

Figyelt kérdés
Köszönöm!

#GPS #WayteQ #Sygic 3D
2014. okt. 27. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nélkül.

Ha van lehetőséged magad telepíts rá pl.: IGO navigációt.

2014. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jogtisztát akarsz, akkor általában szoftverrel meg térképpel együtt olcsóbb, mint külön-külön megvenni. Torrent-letöltésre pedig nem biztathatlak, mert nem egészen törvényes. Nekem egyébként a jó öreg Igo Prímo 2 nagyon prímán bevált. Ezt a Sygic-et nem ismerem.
2014. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy ezt én se ismerem. Maga a készülék szerintem jó darab lenne. Nekem jelenleg Magyarország, Szlovákia és Románia kéne főleg.


IGO8?

Mennyire bonyolultabb erre telepíteni mint egy mobilra?

2014. okt. 27. 12:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont olyan. Megkeresed a felbontásodnak megfelelőt és rárakod a sd-re.
2014. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ok. Mindenesetre köszönöm.


Magát a készüléket ismeritek esetleg?

Nekem jónak tűnik.


Szerintetek?

2014. okt. 27. 12:43
 6/9 anonim ***** válasza:
A készüléket jól ismerem. A maga kategóriájában magasan a legjobb. Már sok ismerősömnek ajánlottam és telepítettem rá szoftvert. Nagyon egyszerű. Az Igo 8-as változata már túl elavult ehhez, mert a gép hardvere annál sokkal többet tud. A legújabb Igo progit javaslom. Egyébként SD-re sincs feltétlen szükség, mert a gép belső memóriájába bőven belefér egész Európa szőröstől bőröstől!
2014. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Alex.


Abszolúte köszönöm a válaszodat.


Én most azon filózok, hogy megvenném szoftverestül. Egyrészt belefér másrészt meg a legális mindig jobb. Vélemény?


Közben olvasta,m erről a Sygicről és jókat írnak róla is.

2014. okt. 27. 13:03
 8/9 A kérdező kommentje:
Zöld kéz természetesen mindenkinek ment!
2014. okt. 27. 13:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz szoftver nélkül veszed! 19800 Ft. Ráteszed a belső memóba az IGO primo 2.4-et és marha jó lesz! Magasan alázza a sygic-et!
2014. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!