Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mikor kell (offline) a Here...

Egerilla kérdése:

Mikor kell (offline) a Here navigációért fizetni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Here navigációt nexus 7 készülékemre. Szépen működik ellenben felvilágosítanátok, hogy milyen fizetési feltételek vannak? Azt írják offline is csak a regisztrál országban működik a többiben már fizetni kell. De ennek így semmi értelme. Valaki felvilágosítana?

2014. nov. 9. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Offline ha letöltöd a térképet. Ha nem akkor menet közben tölti le az útvonalat ami pénzbe kerülhet,ha nincs net előfizetésed.
2014. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de valami nem világos. Tegyük fel letöltöm az egész Európa térképet. Beállítom a navigációt Magyarországról, Németországba (példa). Onnantól tökéletesen fog működni a navigáció, vagy országhatárt már átlépve gondok merülhetnek fel? Jelen pillanatban, ha itt elindítom az útvonalat a kezdeti ponttól bármely más országba offline mobilnet nélkül tökéletesen mutatja. (nincs mobil netem).
2014. nov. 9. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
De gondolom most wifivel csatlakozol.
2014. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze hisz azzal szedtem le a szinte 3 Gb európa térképet.
2014. nov. 9. 21:43
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnézést én voltam a figyelmetlen. A legelső kommented, már mindenre választ adott. Amennyiben előre letöltöm a térképeket akkor nem kell fizetnem, de ha egy adott országban tartózkodom ahol még nincs letöltve a térkép akkor kell fizetnem érte.
2014. nov. 9. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Bingó.
2014. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia ez a pár sor zavart meg ebből a cikkből:

[link]


"A szolgáltatásportfólió alapeleme, a HERE Maps minden régióban ingyenesen letölthető a Windows Phone Store-ból, a HERE Transitért a régiónkban 1,99 eurót kell fizetni, míg az autós navigációra képes, globális térképadatbázissal rendelkező HERE Drive+ ára 34,99 euró a magyar felhasználóknak. Utóbbi eddig az itthon kapható készülékek közül a Lumia 620, 820 és 920-as modellekre volt telepítve gyárilag, illetve az 520-as és 720-as típusokon korlátozott térképadatbázissal volt elérhető."


Még egyszer köszi a segítséget.

2014. nov. 9. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!