Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mi igaz a Száguldó Vipera...

Mi igaz a Száguldó Vipera sorozatból amit az az autó megtud csinálni? Vagyis ha lehetne ilyen autót szerkeszteni, nem pont Vipert akkor mi az amit meglehet rajta csinálni amit tud a filmben, és mi az amit nem tud és csak program van hozzá?

Figyelt kérdés
Ha valójában akarnánk egy ilyet tervezni, akkor mi az amit valójában meg lehet csinálni és nem programmal.

2014. dec. 27. 20:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pl: golyóálló vagyis páncélos, ilyen van és létezik. És még mit tud amit valójában is tudja?! Távirányitni az autót azt is meg lehet oldani, és még? Értelmes válaszokat szeretnék.
2014. dec. 27. 21:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Trükk az egész.
2014. dec. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszra vártam, hanem értelmes válaszra.
2014. dec. 28. 08:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Én olyan járművet szeretnék, ami Hódító Roburnak volt. Olyat tudnál nekem tervezni? Ja igen, ez is egy kitalált jármű.
2014. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Trükk az egész, meg nem kérdeztelek. Figyu Zoligyerek, én nem tudom milyen verdája volt Hódító Rubornak, úgy hogy nem sok vizet zavar. Ma még nem láttam értelmes válaszokat!
2014. dec. 28. 10:52
 6/11 anonim válasza:

belenéztem egy* részbe. a kihajtható küszöbből kilőhető rakéta és 'vontatókötél' szerintem kivitelezhető, a többi csak filmes trükk. főleg az 'átalakulásos rész' meg amikor elektromos 'golyóval' állítja meg a többi kocsit. ilyen még a halálos iram 2. részében is volt, és ott mondták, hogy ilyen nincs a valóságba. persze azóta lehet hogy találtak már fel valami hasonlót.


*csak 1 részbe néztem bele, feltételezem ahogy haladtak a sorozattal előre az időben, úgy a kocsi is fejlődött (mint KITT), de ami részbe belenéztem csak ezek voltak benne.

2014. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. ;)
2014. dec. 28. 21:09
 8/11 flegmahhh válasza:
semmise lehetetlen gondolom az átalakulást is meglehetne oldani,de ha azt nézed több elem cseredarab lenne alatta és az jönne fel valahogy,de az sújra is nagyon nehéz lenne...valamiket meglehetne óldani,de az rengeteg pénz lenne modern technika már nagyon halad előre így nem mondom,hogy lehetetlen,de ha megis tudnák alkotni az rengeteg pénzbe kerülne...
2017. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy maga a páncélzat egy vagyon, nem hogy még a többi!De kiváncsi lennék a filmbeli hologram és a szonda dologra is!
2017. ápr. 16. 22:46
 10/11 flegmahhh válasza:
Én amúgy kisgyerek korom óta ezen vagyok fenn akadva nagyon megfogott a film:D de semmit nem lehet találni róla csak egy hogyan készült videóért odaadnám a Hondám:D
2017. okt. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!