Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Vélemény? , tudom nem ide...

Vélemény? , tudom nem ide illő de nem találtam megfelelőkategóriát! Carant Acy 15L Frekvencia sáv:800 - 960 MHz + galvanikus tappancs

Figyelt kérdés
Érek vele valamit ha ahová ki szeretném rakni ,csak néha oda fújja a szél a jeleket ?

#térerő #antenna #jelerősítés #Frekvencia sáv:800 - 960 MHz
2015. jan. 7. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire akarod használni.

A jeleket a szél nem fújja, az biztos, hogy az adott frekvencián lényegesen jobb vételt tesz lehetővé, mint egy sima negyedhállámú körsugárzó.

Annak nyeresége 3dB, ezé 15.

Kb. 10 szeres jelet szolgáltat, de azt aztán csak abból az irányból, amerre néz.

Honnan várod jeleket? É-D-K-Ny?

2015. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ma az galvanikus tappancs? Honnan vetted ezt?

A galvanizálás elektrolitikus folyamat, mint a nikkelezés, ezért nem értem.

A tappancsot értem.

2015. jan. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző : valóban van galvanziálás, de létezik olyanis, hogy galvanikus leválasztás. Ennek semmi köze első körben az általad is nagyon jó példaként említett fémipari folyamathoz.


Pl a transzformátor egy galvanikus elválasztó, ahol pl a primer hálózati feszültséget elválasztja a szekunder kör feszültségétől ( amit mondjuk áttranszformált 24V-ra ). A galvainikus tappancs szerintem arra utal, hogy egy leválasztó tekercses megoldás van a "tappancs" esetében alkalmazva, amivel illesztik a kapcsolódó áramköri fokozathoz.

2015. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz, leeshetett volna, van itthon és használom is 230/230 leválasztó ("anti"galvanikus) trafót, olykor kell, hogy tudjak szkóppal mérni.
2015. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!