Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Melyik a legjobb navigációs...

ChaserHUN kérdése:

Melyik a legjobb navigációs program androidra?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung GT-S7500 típusú telefonom, Android 2.3.6 fut rajta. Lehet erre olyan navigációs programot tölteni amiben van sáv asszisztens is? Nem kell, hogy ingyenes legyen a program, vagy offline. alapból van egy navigáció nevű program benne ami egy kék nyilat kapott ikonnak, de ebben nincs ilyen funkció.

2015. ápr. 11. 16:55
 1/4 anonim válasza:

Én tudok egy nagyon jó navigációs programot.

Neve Sygic Navigaton, és offline, ingyenes megbízható.

Kipróbáltam, nekem sikerült eligazodni rajta, az egyész Budapestet bejártam vele.


(A keresőbe csak dobd be hogy Sygic, és az első találatra kattints.) [A többi a kiegészítő hozzá, ami szerintem szintén ingyen van!]

Remélem segíthettem neked!

Üdv.:Egy elégedett Sygic felhasználó!

2015. ápr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom, hogy tud-e sávasszisztenst az IGO, de április 20-tól lesz egy akció néhány napig, amikoris ingyen letölthető lesz Androidra. Remélem ez nem valami átverős akció. SzülinAPP néven lesz elérhető állítólag.
2015. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az IGO? Hogyne tudná, persze nem a 8 éves szoftver..
2015. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szülinapp letöltve, működik (igaz hátulról, mert nem támogatott a készülék, de rávarázsolható, frissítése kérdőjel), de maradok a jól bevált IGO-nál.

Mindent tud, ami nekem kell és megbízható.

Egy trappban levitt Horvátországba, természetesen pont oda, ahova kellett.

2015. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!