Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Jáksó László GPS hangját be...

Jáksó László GPS hangját be lehet tenni az androidos iGO SzülinApp alkalmazásba?

Figyelt kérdés
Ha igen, légyszi írjátok le részletesen. Köszönöm előre is!

2015. ápr. 25. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A készülékeden az Android mappában, azon belül az OBB mappában, azon belül a com.igo.primong
2015. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

elsőhöz:

.hun10th.obb mappában egy main.521564..... .obb 139MB fájlt.

Nevezd át *.ZIPre és a CONTENT tartalmon belül a VOICE mappába másold be a JÁKSÓ.zip hangfájlt, szerintem így már kiválasztható lesz.

Aztán persze nevezd vissza *.OBB-re mert különben sose találja meg.

2015. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MacTavish válasza:

Done, megcsináltam én is mindent, kiválasztani mégsem lehet a hangok között, egyszerűen nincs ott.


Próbáltam egy gyári hang file-jait felülírni, nem működött.

Próbáltam berakni Hun-m1-stb névvel, hátha, úgy sem engedte meg kiválasztani. Egyszerűen nem listázza ki.

2015. máj. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Azért mert át kéne fordítani angolra a beszéd nevét!

Én is próbáltam a Cigányal ugyan ezt de utánna rá jöttem, hogy mind2-ben a nevek (Cigány,Jáksó) magyarul vannak beleírva (Jobra,Balra,Hajts be a körforgalomba stb..)

De az eredetibe viszont angolul van!

2015. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 iGo app manager válasza:

Ne keverjétek a könyvtárakat....

Szóval ide kell bemásolni a Voice-Hun-celeb-m1-lua.zip fájlt, de zip formátumban, nem átnevezve stb:

eszközmemória\Android\data\com.nng.igo.primong.hun10th\files\content\voice

2016. máj. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 iGo app manager válasza:

Itt pedig a bővített Jáksó hang elérhető:


[link]

2016. máj. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mave80 válasza:

Annyit hozzá tennék, hogy a content/voice nem létezik alapból. Ne essen pánikba senki. Csak simán hozd létre őket és másold be a zip-et. Állítgatni sem kellett semmit angolra. Egyből megjelent a listában és már használható is.


Amúgy köszönöm a válaszokat. Én is az itteniek alapján tudtam beállítani! Csak ez a mappa csinálgatósdi jött saját kútfőből végső elkeseredésben mert sehol nem találtam őket. :)

2016. máj. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nesu válasza:
Egyébiránt alapból tartalmazza navigációs alkalmazás az összes létező hangcsomagot amit kiadták hozzá
2017. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Annyit hozzá fűznék hogy nem árt utána újra indítani a készüléket.
2017. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!