Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Érdemes GPS helyett tabletet...

Érdemes GPS helyett tabletet venni és az IGO-val mászkálni?

Figyelt kérdés
az IGO-hoz egyébként kell folyamatos internet? Vagy amit leszedek ncorerol az megbízható?

2015. jún. 7. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Igo offline nem kell hozzá net
2015. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell net iGOhoz.

Amit ncore-rol leszedsz nem megbizhato (ezt mondjuk amugy sem fogod elhinni nekem, de lattam fura dolgokat).

Erdemes tabletet venni GPS helyett, tobbet tud, altalaban jobb proci, tobb RAM van benne.

2015. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, a tablet vagy a GPS akkumulátora bírja tovább?
2015. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam voltna olcsóbban, 20-30 ezer körül megoldani, de végül úgy döntöttem, hogy ilyenen nem spórolok. A GPS azért van hogy navigáljon, a tablet meg azért van, hogy ... Nem is tudom, az miért is van ? :D


Szóval vettem egy minőségi GPS-t korlátlan frissítéssel, stb... 60 ezerért. :D Igaz nem 20-30 körül van, de tuti tovább bírja minden egy tablet. :)

2015. jún. 15. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem helyesen döntöttél.
2015. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!