Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Melyik a legjobb GPS amit...

Melyik a legjobb GPS amit vehetnék most?

Figyelt kérdés
Sokat vagyok üzleti úton,és nem árt ha időben odatalálok a megbeszélt helyre. Ti mit használtok? Semmiképp nem letölthetőt szeretnék.

2015. szept. 21. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a Navon márkát javaslom. Azok megbízhatóak az IGO rendszer sem egy rossz dolog. Én másod állásban futárkodok meg főállásban autóalkatrész üzletbe dolgozom de sokszor dobnak be engem futárként hogy különböző autószerelő műhelyekbe vagy kisebb üzletekbe kell vinnem dolgokat és ugye hiába a helyismeret jól jön a GPS sokszor mert vannak olyan utcák a környező városokban, településeken amikről nem is hallottam. Általában 90% pontossággal mindig oda visz ahová akarom, igaz néha olyan hülye útvonalakkal jön amitől a hajam égnek áll. De pl a fővárosban teljesen jól üzemelt és simán odavitt ahová akartam pedig ettől féltem a legjobban.


Én merem ajánlani a Navon márkát azt már de döntöd el hogy milyen típust akarsz, ha bemész egy műszaki üzletbe ott biztos tudnak jót ajánlani.

2015. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oke,koszi szepen. Pont a Navont nezegetem egesz nap :-) es ha egy olyan ajanlja aki napi szinten hasznalja,ak ez lesz a nyero :-)
2015. szept. 21. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
HA sokat mész, akkor Garmin az ingyenes frissítés miatt. Elsőre drágább, de a frissítésekkel visszajön az ára. Ha ez nem számít, akkor Navon, TomTom, Wayteq, ezek megbízhaóak.
2015. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Navon tökéletes . Igo-val. Nekem ez van élettartam frissítéssel. Nem 90 % , hanem 100 %-osan jó, oda visz ahová kell. Én napi szinten használom. Az olyan úton visz ahogy beállítom. Ha gyors, ha rövid , ha autópálya, vagy akár földútra is lehet állítani.
2015. szept. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Garmin a legjobb választás. Még alagútban sem veszíti el a jelet az enyém, pedig nem mai darab.
2015. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már neharagudj, de ha üzleti útora mégy állandóan, akkor miért nem veszel egy normális okostelefont?


Egy lumia 730-as, és attól az ártól felfelé teljesen jó okostelefonok vannak, amelyek windows-t használnak. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, és a GPS megy offline-ba. Csak egyszer kell rátenned az adott ország térképét, és utána offline is tudod használni.

2015. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pongi57 válasza:
Ha gyakran kell a GPS-is és a telefon is, akkor én is külön vennék egy GPS-t. Egyre kevésbé hiszem, hogy ha egy készülékben van minden (okostelefon) az jó megoldás. Én is fontolgatom egy külön GPS készülék vásárlását, pedig én csak nyaraláshoz, utazáshoz használnám évente 5x-6x. Úgy tapasztalom, hogy az okostelefon GPS vevője nem túl acélos egy célkészülékéhez képest. Persze nem csúcskategóriás telefonom van, de nem is akarok olyat venni. Kipróbáltam több féle GPS programot, de nekem még mindig az IGO "jön be" leginkább. A készülékekről nincs tapasztalatom, mert eddig csak kölcsönbe rövid időtartamra használtam párat, de ahhoz nem olyan sokat, hogy korrekt véleményt formáljak. Volt a kezembe néhány napig egy noname kínai, ami azért tetszett, mert 7"-os a kijelzője. Azóta nézegettem itt-ott és a neves márkáknak elérhető áron csak 5"-6"-os kijelzője van.
2015. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, nekem a LUmia telefonomnak a here drive GPS 3 másodperc alatt bemér engem internet hozzáférés nélkül.
2015. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!