Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » IGO Primo probléma android...

Atsunate kérdése:

IGO Primo probléma android telefonon?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új felhasználó vagyok az iGO navigációt használók körében. Telepítés után kipróbálva 2 dolog idegesítő számomra, esetleg ki lehet-e küszöbölni valamilyen módon?!

1. Hogyan tudnám teljes mértékben kiiktatni a sebességmérő készülékek (traffipax) felismerését? Nem szeretnék pénzbírságot összeszedni :)

Ennyit állítottam át, ez elég vagy másképp kellene? A naviban nem találtam rá direkt funkciót.

"[warning]

speedcam_enabled=0

speedcam_warning=0

is_spoken=0"

2. Ha megálltam a pirosnál/út menti parkolóban, a navi úgy érzékelte, mintha mennék tovább s ment az előre tervezett útvonalon(halvány nyílt mutatott), majd mikor elindultam, beállt 3-4mp-re az indulást követően(normális nyílt mutatott). Megjegyzem, időközben nem szakadt meg a GPS vétel.


iGO Primo v9.6.29.596752

Sony Xperia Z C6603


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2015. okt. 9. 04:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. NEM érzékeli a traffipaxot, csak ahol rendszeresen van, az van beprogramozva;

2. sz@r a gpschip a telefonodban, ezért érzékeli úgy, mintha mozognál;

2015. okt. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kitörlöd a content mappából a speedcam mappát (ez tartalmazza a trafipax adatbázist) és volt nincs trafipax jelzés.
2015. okt. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

"sebességmérő készülékek (traffipax) felismerését? Nem szeretnék pénzbírságot összeszedni "


1, Nem tudja hol van és nem is ismeri fel. Az adatbázisban lévő helyen jelez akár van ot valami, akár nincs.

Miért kapnál ezért bírságot? Ha jelez nem a gázra hanem a fékre kell lépni és nincs gond.

2, Igen, a GPS vevő hiányossága ez a jelenség.

2015. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2. Kérdésnél azért gondoltam, hogy a beállitásokkal lehet a gond, mivel előzőleg a Navigon-t használtam, azzal nem volt ilyen problémám, megjártam vele Németországot oda-vissza, csak a földutak elvezetése miatt tértem át az iGo-ra, mivel ennél be lehet állítani a földutak elkerülését! :)

2015. okt. 9. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak egy tanács.Próbálj ki másik IGO-t.(Nem mindig az újak a jók.(iGO Primo 2.4 9.6.29.379219)Z-n jól megy.

A trafi jelzés Magyarországon nem tilos.Nem fog senki megbüntetni. A németek meg harapnak érte, de mikor megállít a rendőr, simán nyomsz egy bekapcsoló gombot és fekete a háttér nyomban. A sys.txt fájlban meg ne írj át semmit, mert magában az IGO-ban kell kikapcsolni.

2015. okt. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!