Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen tabletet ajánlotok,...

Milyen tabletet ajánlotok, ami GPS-ként is jól működik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a tabletekben levő GPS vevők gyengék a GPS-ekben levő vevőkhöz képest, de mégis érdekelne, hogy melyik tabletben levő GPS teszi a legjobban a dolgát, már csak azért is, hogy ne kelljen két hasonló kütyüt cipelni, hanem csak 1-et.


Előre is köszönöm a korrekt, normális, témába vágó válaszokat!!



2015. okt. 17. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
iPad Air 2, vagy iPad Pro.
2015. okt. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
iPad, de abból neked akkor cellular változatot kell venned, mert különben egy örökké valóság net nélkül mire megtalálja a helyedet. iPad mini 2-m van, ezt tapasztaltam. Meg ha iPadot veszel, NE 16GBt, mert az nem elég semmire. Nekem 32esem van, sokszor az sem elég.
2015. okt. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alcor. Dupla SIM-es, bővíthető a memóriája, szóval király (és olcsó is).
2015. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólok válaszát, azonban elsősorban arra helyezném a hangsúlyt, hogy nem csak simán gps-es tablet érdekel, hanem olyan, amelyiken gond nélkül megy a gps, és főként aki gps-nek használ tabletet, na annak a véleményére lennék kiváncsi. Nekem is most egy dual sim-es 3g-s tabletem van, Arab Emirátus-i eredettel, kemény 8k HUF-ba került, készletkiárusításnál, de hát, mit ne mondjak, a GPS funkció hagy kívánnivalót maga után.
2015. okt. 17. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én Alcor-om jól pörög GPS terén.
2015. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

De igazából nem szükséges tabletnek lennie ahhoz, hogy GPS jó legyen rajta - csak ha neked az a kikötésed.

Egy Nokia, ill. microsoftos okostelefon nagyon ott van a GPS terén! Ráadásul Offlineban is megy neki.

2015. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Wayteq xtab7x van. Sygic van rajta. Tökéletesen működik, bár nekem az Igo8 az sokkal jobb.
2015. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!