Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » WayteQ xTAB-7Q GPS tablet...

WayteQ xTAB-7Q GPS tablet megfelelne kamionosnak (állandó használatra mint GPS vagy inkább sima GPS-t keressek?

Figyelt kérdés
pl még ezt néztem WayteQ X995BT Android 5" GPS

2015. nov. 27. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen navigációs programot akarsz használni.

A Sygic tökéletesen fut rajta, kapni is olyan verziót amin eleve rajta van. De például az iGO Primo israel már csak álló helyzetben működik, ha elfordítod fekvő helyzetbe összeugrik a kép. Valószínűleg a virtuális gombsor kavar be.


iGO esetén inkább egy fizikai gombos készüléket javasolnék


[link]


Ha szükségét érzed a nagyobb kijelzőnek akkor vegyél tabletet, ha elég a kisebb is akkor tökéletesen megfelel a mezei GPS is.


Táblagép esetén egyéb költségeid is lesznek, autós tartó, szivargyújtó-töltő, esetleg memóriakártya.

2015. nov. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy sima gps Igo- val jobb szerintem. Nekem van mind kettő.
2015. nov. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


itt most programmal együtt lenne 27. Egy ideig használta a tabletomat mint gps de valami miatt megbolondult rajta a program és most megint a gps-t használja, de az is már vagy 5 éves és nem az igazi...


Akkor ezt inkább ezt válasszam??

[link]

2015. nov. 28. 10:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Én navigációra olyan készüléket választanék, amit kimondottan erre a célra terveztek. Nem fog túlmelegedni, kapsz hozzá minden tartozékot ami a használatához szükséges. A táblagépeket ne navigációra tervezték, mellesleg van benne ilyen funkció is. Egy olcsóbb tablet esetén ráadásul könnyen előfordulhat hogy egy hosszabb út esetén megreccsen a rendszer.

Az ismerősöm szintén kamionos, elsősorban belföldi fuvarjai vannak. Most vett magának egy 7 colos samsung galaxy tab 4-et, és jelenleg az használja. Eddig csak annyi panasza volt rá, hogy bizonyos helyeken pár percre elveszti a jelet, de amúgy rendben működik neki.


Ezért mondtam, ha ragaszkodsz a nagy kijelzőhöz akkor vegyél táblagépet, ha ez ne létkérdés akkor inkább a GPS készüléket válaszd.

2015. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!