Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » A Sygic nevű program miért...

A Sygic nevű program miért nem megy Windows Phone-on?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég frissítették a programot (12.10), és azóta nem akar működni. Ha elindítanám a programot, akkor behozza a Sygic logóját egy fekete háttérrel, aztán kidob a telefon a főképernyőre..

Ez a telefon hibája lehet, vagy a frissítésnél rontottak el valamit a fejlesztők?



2015. dec. 22. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem a Here Drive-ot használod?Ingyenes, mindig frissek a térképek, offline is pontos stb.
2015. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy tudom, hogy WP-n megszűnt az az alkalmazás.

Az előbb akartam megnézni a hivatalos oldalukat, de azt se hozta be. Szerintem megszűntek, vagy nem tudom.

2015. dec. 22. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen működik
2015. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Windows 10 miatt van az.(Hogy a Here nem érhető el) A Nokia eladta a Here térképet valamelyik autó gyártónak azt hiszem wolksvagen, vagy többnek. Bár azt mondták, hogy a here maps valamikor elérhető lesz a áruházban. Csak valamilyen "hiba" okán nem tudják még megoldani. (Ne kérdezd, hogy mi az az úgynevezett "hiba" ami akadályozza őket.)


De az ms tudtommal csinált egy saját térkép alkalmazást. Simán Térkép névvel.

2015. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok: valamit még kihagytam


Akinek wp 8.1 van a telefonján és frissít 10-re, annak megmarad a hare maps és tovább is használhatja.

2015. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azthiszem a BMW, az Audi és a Daimler vette meg.Amúgy akkor már értem miért maradt meg nekem az alkamazás.
2015. dec. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!