Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Kipróbálta már valaki a Waze...

Kipróbálta már valaki a Waze nevő közösségi navigációt? Megbízható? Jobb, mint pl. a Google vagy a Here Maps?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Használtam már, megbízható. (Miért ne lenne megbízható?!)
2016. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2016. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Én is használtam és teljesen jó.
2016. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bedeboda válasza:
100%
Magyon jó. Néha téved kisebbeket, de ilyenkor is vsak kicsit lesz hosszabb az utad. :)
2016. febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csodàt nem kell tőle várni! Házszámra navigálásba bizony bele törik alkalmanként a bicskája. Sok funkciója kiváló, de mivel közösségi ezért nem lehet kiszűrni a hülyéket! Pl.: M7, Balaton felé,nagy köd! A pali meg 3km-es kihagyásokkal jelentette, hogy köd van! A 30.nál màr tényleg hülyèt kap az ember. A forgalom figyelés jó dolog de nagyon egyszerű az algoritmus ami szerint ki szeretné kerülni a dugókat! Pl.: Adott egy főút, be van állva mint a szög. Levisz egy majdnem vele pàrhuzamos utcába. Eddig oké! Rájön, hogy mindenképpen vissza kellene menni a főútra. Vissza is visz! Aki próbált màr vissza sorolni egy dugó kellős közepébe az tudja, hogy ez mivel jár! Idővel! Sok idővel! Végül egy percet se tudott nekem spórolni!

Nagyon jó alkalmazás, de mint említettem, csodákat nem kell tőle várni.

2016. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Azt is tapasztaltam a Pesten belüli navigációban, hogy nagyon szereti egyenesen megcélozni a célpontot, és ezért elkezd a mellékutcákban balra-jobbra-balra-jobbra cikázva menni. Nem jön rá, hogy egy kanyarodás több időt elvesz sokszor, mint egyenesen egy újabb sarkot továbbmenni...

És még egy: a Google Maps lazán megtalál utca-házszámot, sajna ennél ez nagyon nehézkes.

De a felhasználók jelentései nagyon hasznosak!

2016. febr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, elég faramuci útvonalakat tervez, engem is cikk-cakkban akart vinni kis utcákon keresztül. Útvonal tervezéshez a rövid és gyors beállítás nem túl sok lehetőséget ad. A-bol B-be ez is elvisz.


Google-nál nevetséges hogy nem lehet egyszerre letölteni a teljes Magyarország térképet, részletekben tudtam csak hogy meglegyen az egész. Ráadásul az első 10 km-en egy főútról balra akart fordítani, ahol tábla tiltotta a balra kanyarodást. Törlésre került, pedig a felülete ennek tetszett a legjobban.


Here aránylag normális útvonalakat tervez, a kinézete is egyszerű letisztult, semmi felesleges csili-vili. A térképállományok kicsit nagy méretűek de ezt leszámítva ingyenes offline navigációk között szerintem jelenleg a legjobb. Én ennél maradtam.

2016. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én csak azt használom, szeretem. :)
2016. febr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Attila551122 válasza:
Én 2 hónapja használom, ha nem akarok belefutni büntetésbe kénytelen vagyok használni. Ha asztali gépre is letöltöm akkor hazaérve visszanézhetem merre jártam, mert megőrzi a megtett útvonalakat.Ha ismerős is úton van azért mert valahol találkozni akarnánk, akkor látjuk egymást.
2016. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A mai napig waze-t használok. A másik kettőt nem is próbáltam. Pesten belül 95 %-osan megtalálja a dugó mentes/optimális útvonalat, nagyon bevált. Ha vidékre megyek vele, a "szájbavert 99% lefedettségű" mobilinternetszolgáltatók miatt, okoz üres térképes és egyéb meglepetéseket. És ha nincs mobilnet tervezni sem nagyon tud.
2016. febr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!