Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Az iGo-nak a google mapsnek...

Az iGo-nak a google mapsnek vagy a sebességmérő appnak higgyek, mindegyik más távolságot mutat?

Figyelt kérdés
Adott a kiinduló pont azaz a házunk, és adott az uticél, az igo szülinapp szerint a két pont közti távolság 700 méter, a google térkép szerint 600 a sebsségmérő appok szerint meg 1336 méter. Most akkor melyik az igaz, melyiknek higgyek, melyiket használjam a megtett távolság mérésére?

2016. márc. 6. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyan az az útvonal?
2016. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, ugyan az.
2016. márc. 6. 17:45
 3/12 A kérdező kommentje:
Annyi még hogy nem ugyan azon út mentén vagy utcában van a kiinduló és a végpont, hanem több utcával odébb, 4x kell elkanyarodni.
2016. márc. 6. 17:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor az már nem ugyan az az útvonal.
2016. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de ugyan az, mármint ugyan azt az útvonalat néztem mindhárom programmal de mindhárom program más eredményt ad... az igonál mikor beírom az uticélt, kiadja hogy 700 méter távolságra van, és mikor megérkezem, a rögzített távolság is 700 méter, a sebességmérő app meg már több mint 1300 métert ad ki mire odaérek, ha meg a google mapsben nézem akkor csak 600 méter a távolság.
2016. márc. 6. 18:21
 6/12 A kérdező kommentje:
azt hogy nem ugyan azon út mentén van, azt úgy értem, hogy nem ugyan abban az útcában van mint ahol lakom, szóval nem csak egyenesen kell menni hanem kanyarodni is kell
2016. márc. 6. 18:23
 7/12 A kérdező kommentje:

Mikor lemértem gps-el is akkor 600 métert adott ki most 700-at, de a távolságmérő meg majndem a dupláját adta ki, ezért többször is megtettem ugyan azt a távot oda-vissza de mindig ugyan azt adta ki.


[link]


HA veszek valamit mindig kipróbálom minden funkcióját hogy ha nemjó akkor mielőbb visszatudjam kiüldeni javíttatni vagy a pénzt visszakapja, így a telóm funkcióit is kipróbáltam, de ahányszor néztem mindig ugyan azt az eredményt kaptam, max pár méter eltéréssel de mindig ugyan azt adta ki. A távolságmérő és az igo a haladási sebességet jól mutatja, de a megtett távolságoknál teljesen mást ad ki

2016. márc. 6. 18:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez így elég érdekes. Pár méter eltérés még oké lenne, de ez nem az. A többi alkalmazással készült tervet is be tudod így linkelni?
2016. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
be, pár perc és kirakom...
2016. márc. 6. 19:04
 10/12 A kérdező kommentje:

Ez az igo-s:


[link]


Ez meg két sebesség és távolságmérős képről kép, de arról sajna nincs képem amin rajta van a megtett táv:


[link] ( ennek az a neve hogy GPS sebességmérő )


Ennek meg Speedometer pro:


[link]

2016. márc. 6. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!