Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Waze navigációhoz mekkora...

Waze navigációhoz mekkora internet kell?

Figyelt kérdés
Lelasított nettel megy? Meg mi a véleményetek róla? Automatikusan kikerüli a dugot vagy csak jelzi?

2016. márc. 14. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én magam egyszer próbáltam csak, mivel nincs rendes mobilinternet előfizetésem. Éppen balhé volt a határon, nem tudtuk, hogy lezárják, terelnek, mi lesz, mi meg át akartunk menni, úgyhogy aznapra vettem 10MB mobilinternetet. Ebből bőben elmentünk párszáz kilométert a határig, wazéval navigálva, a töredékét használtuk fel.


A hatékonyságáról meg egy emlékem van, szüleimmel autópályán akadtunk balesetbe. A térképen előre láttuk, hogy kb. mekkora a dugó, mennyi idő lesz átjutni rajta, érdemes-e kerülni (nem volt érdemes). Mi is jelentettük a dugó elejét-végét szép rendesen. Már vagy fél órája elhagytuk a helyszínt, akkor sikerült bemondani a rádióban, hogy valami van, pedig mikor mi odaértünk, akkor sem volt már friss a baleset. Ez az előnye persze minden internetes navigációnak megvan.

2016. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ugye ha nem használod akkor semmit :D abszolút attól függ mennyit használod, ezt nem említed, ebben a fórumban van 1-2 adat, alapvetően kevés adatforgalmat használ

2016. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!