Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Van vki akinek van tapasztalat...

Van vki akinek van tapasztalata autóba szerelhető ERISIN 1 DIN méretű multimédiákról?

Figyelt kérdés

50-60 ezerért olyan 1 DIN-es multimédiákat kínálnak az erisin honlapján,amit itthon vagy az ebayről csak 2-3x-os áron lehet beszerezni. Van bárkinek tapasztalata ilyenekkel? Megbízhatóak, tudják amit kell, vagy lassú gagyi szar kínai?

[link]



#multimédia #1 DIN #ERISIN #auto dvd
2016. márc. 25. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is régóta nézegetek, de amit Te kinéztél nem tudom milyen lehet.

Max. SD kártya 4GB.. Majdnem nem is lehet ilye kapni már, igen kevés.

A 480*230-as felbontásra mit mondjak? nagyon kevés.

Netán ajánlom figyelmedbe, amit én néztem ki:

[link]

Navigáció, SD kártya fogadás, USB csatlakozó, mobil kihangosítás meg minden. (TV nincs..)

2016. márc. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát én pont az 1 DIN-esekről érdeklődnék. Amit te néztél az 2 DIN-es, ezek még olcsóbbak is talán.

Én ezt néztem amúgy:

[link]

2016. márc. 27. 00:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennek már jók az adatai, és több (hasznos) funkciója van.

Nyilván a beépítési lehetőségből indulsz ki, így nyitva nagyobb, mint a 2 DINes.

Mindenesetre érdekes megoldás.

2016. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát jah. Régi kocsiba ekkora hely van. Ugyan lehetne flexel nekiesni a középkonzolnak, de ennyire nem vagyok mágus, meg csúnyán el is lehet rontani. Az okostelós navigáció meg sosem volt kedvencem. A telefon az legyen telefon. A rádió helyett ami amúgyis egy régi f*s, jobban mutat a színes navi és mutimédiás egység. Plusz jó, hogy tolatóradar képét is kirakja rá, ha nyomok egy R-t :)
2016. márc. 27. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!