Hol javítanak GPS-t?

Figyelt kérdés
Szegeden vagy a közelében tudtok ajánlani GPS szervizt? Tulajdonképpen bármilyen helyet ahol foglalkoznak GPS javítással (esetleg mobil szervizt, hátha), mert Budapestet, Debrecent leszámítva még nem találkoztam ilyen hellyel.

2016. ápr. 28. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ketlem hogy javithato lenne. gondolkodj el egy oco tableten. tudom hogy pazarlas es hulyeseg. de sajnos itt a javitas ennyiben kimerul. mi a hibaja?
2016. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megrepedt a kijelzője. 19 ezerért megjavítják csak Debrecenben, az meg nekem sajnos nem jó, ezért keresek Szeged közelében egy szervizt még az se baj ha drágábbak.
2016. ápr. 28. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nagyon sok érte,nem éri meg. Bp-en 8-10 ért megcsinálják ha nem valami exotikus típus,de ez gondolom nem vígasztal...
2016. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Veszprémbe van a Navon szerviz.
2016. máj. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!