Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » TOTOM VIA 135-re illegális...

TOTOM VIA 135-re illegális után fel lehet rakni friss térképet vagy mindenképp úgy lett kialakítva, hogy vásárolni kelljen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az az ingyen élő,aki minden alól ki akar bújni,de mikor megláttam,hogy egy sima 1,5 éves térkép frissítés (1 év alatt 5 friss térkép) akciósan 55 fontba,amúgy 65-be (22/26 ezer Ft)-ba kerül,azt hittem eldobom az agyam.

A teljes készüléket vettem 1,5 éve 25 ezerért..

Tehát a kérdésem az lenne,hogy ha találok illegális úton feltett friss térképet,azt valahogy fel lehet rá varázsolni,vagy ha friss térképet akarok,akkor mindenképp fizetnem kell egy halom pénzt?

Ja és nem elég hogy fizetnem kéne,még a magyar online store se érhető el,csak a brit.


Köszönöm a válaszokat!



2016. máj. 30. 09:29
 1/1 samII válasza:

[link]


Ezt most találtam, de hogy valódi e, azt nem garantálom :(

2016. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!