Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Túrázáshoz a Garmin Gpsmap...

Túrázáshoz a Garmin Gpsmap 64st-t néztem ki. Ha Németországból rendelem (kb.20%-val olcsóbb) akkor a nyelvnél ki tudom választani a magyart ill. az EU térkép mo-i része ugyanolyan részletes mintha itthon veszem meg?

Figyelt kérdés

#túra #navigáció #Garmin #gpsmap 64 #gpsmap 64st
2016. jún. 20. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kereskedő (netes kereskedő is) tudná megmondani, hogy milyen nyelv készlet van benne telepítve. Egy levélen múlik a konkrét pontos válasz. :)
2016. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Most nyilván száz százalékra nem tudhatom, de szvsz igen, ki tudod választani a magyart, én itthon vettem az Oregon 650-emet és természetesen ki tudom választani bármelyik nyelvet.


Egy európai "szabadidős térkép" van benne, szerintem nyilván ugyanaz lehet mindenhol.


Csak egy megjegyzés: én meggondolnám ezt a térkép dolgot. Nem tudom pontosan, milyen ez a térkép, de nem vagyok benne teljesen biztos, hogy megéri azt a plusz húszezret. OK, az jó, hogy tényleg ott van egész Európa, ez biztos poén. De hogy itthon például nem fogod ezt a térképet túrázásra használni, az is biztos, mert ugye ott a sokkal részletesebb Turistautak.hu vagy OpenStreetMap.

2016. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyit hozátennék, hogy a Tuhu megrekedt (bár sok információt tartalmaz) az OSM nagyon jön fel, de MO-n még sokáig a Topoguide lesz a csúcs vektoros topotérkép, megvenni iés érdemes,
2016. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja, tényleg jó a TopoGuide, nekem is megvan, de a Tuhu és az OSM is jó alapvetően és megiscsak ingyen van. Viszont ez az 1:100000 térképekhez hasonló részletességű cucc nincs ingyen és rosszabb ennél a kettőnél. Mondjuk ha sokat grasszál valaki össze-vissza Európában, akkor egy ilyen alaptérképnek lehet nem hülyeség.
2016. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz tajta magyar nyelv.

Terkepet ugyis rendszeresen frissitesz majd rakta, tok mindegy, mivel szallitjak.

Ja es olyan osm-uttal meg nem talalkoztam, ami a tuhun ne lett volna rajta, ellenben forditva...

2016. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!