Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Tudom béna kérdés, de melyik...

Tudom béna kérdés, de melyik a legjobb gps alkalmazás wayteq re?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Jelenleg Igo t használok a wayteq gps emen ám arra vagyok figyelmes hogy rettentő hülye szegény mert az útvonal tervezés zöldre van állítva de olyan rövídítéseket próbál csináltatni velem ami valójában bonyolultabb és hoszabb is.

Nincs olyan hosszútávú utam ami mind a két irányban ugyan azon az uton lett volna mert mindig el visz másfelé.Kissé vicces már de elegem lett belöle. Ki mit ajánl?



#gpsapp
2016. jún. 20. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Az IGOnak legalább 4 változata van, ami a fejlődés eredménye.

A fejlődés nem biztos, hogy egyértelműen a javára válik, illetve igény kérdése, ki melyik funkciót ítéli kihagyhatatlannak.

10 éves navim, még az akkori IGOval tökéletesen navigál, persze a legújabb térképekkel.

A beállításokban már akkor is sok minden megadható volt, ma legalább annyi van, nem árt tanulmányozni és kipróbálni, melyik milyen logika mentén tervez.

Ilyen értelemben nálam nincs legjobb, legfeljebb általam legjobban kedvelt, az pedig a régebbi verziók közül van.

2016. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ki mit ajánl?"

Én a beállítások gyakorlását.

2016. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Állítsd át legrövidebb vagy leggyorsabb módra és akkor biztosan nem lesz ilyen vele!

Amúgy meg mivel a "zöld" mód nem a legrövidebb útvonalat jelenti, így nem feltétlenül a rövidítés lesz a lényege!


Sajnos én sem tudom megmondani milyen logika alapján működik! Lehetséges, hogy a fogyasztást csökkenti, ami nem csak az útvonal hosszától függ, hanem pl. annak forgalmától, sebességétől, tehát lehet ezért sikerül neki ilyen érdekes útvonalak kikalkulálni. Aztán lehet azt is figyelembe veszi, hogy lehetőleg minimális legyen a lakott területen való közlekedés a tiszta levegő megóvása miatt. Utána kell olvasni!


Amit tudok ajánlani helyette, az a Waze és a Google Térkép. Utóbbi akár használható offline is. Különlegessége mindkettőnek, hogy figyelembe veszi az aktuális forgalmi viszonyokat és az alapján dolgozik. A Waze kifejezetten közösségi alkalmazás, amin értesíthetik is egymást a közlekedők jelzések elhelyezésével a térképen.

2016. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Rövid utakra wazet ne, állandóan földutakon fogsz kikötni. Igo primo egèsz jó, a legfrissebb tèrkèppel.
2016. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani a Waze-ben, hogy a földutakat kerülje el.
2016. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, be lehet, ettől függetlenül fogalma sincs róla, hogy melyik az és melyik nem, csomószor kis települések között szorgalmi utakon akar vinni.
2016. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igo primo ,és állítsd gyors-ra ,tiltsd a földutat,engedélyezd az autópályákat ,akkor nem megy be kis utakra. A "zöld" az azt nézi hogy mennyi lesz a fogyasztásod,tehát lehet elkerüli a gyorsabb utakat.
2016. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!