Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Google maps koordináták...

ChaserHUN kérdése:

Google maps koordináták átadása sygic-ba?

Figyelt kérdés

Üdv!

Vettem egy új telefont, Samsung Galaxy J5-öt. Korábban egy Samsung Galaxy Ace Plus-on használtam sygic-ot. Megnyitottam a google maps-et kiválasztottam a célállomást és utána megkérdezte mivel szeretném befejezni, navigáció vagy sygic, és a sygic korrektül átvette a koordinátákat. Most az új telón kicsit más. Rámegyek, ugye a hely megosztására a google maps-ben a sygic nincs ott, viszont youtube videók alapján próbáltam a senf to gps programot, ezzel egyáltalán nem működik, azt írja, hogy a koordináták a térképen kíül estnek, illetve próbáltam a send to navigationt, itt viszont km-el arébb tájol, legalább 10-20km-el. Ti hogy oldjátok meg ezt? Mert amúgy szeretem a sygic funkcióit, viszont beírok egy konkrét címet máshova tájolja mint a google maps.

A google-es navigációs programban van már sávváltási segédlet? Ezt be kell külön kapcsolni valahol?

Köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 12. 08:43
 1/1 nemcso ***** válasza:
Kiváncsiságból letöltöttem a Send to Navigation -t. Google Maps -ben kiválasztott pontra böksz, feljön a megosztás gomb alatta. Ezzel kiválasztod a fenti progit, majd benne a Sygic -et. Nálam rendben rátervezett (más navigációra is rendben ment)
2016. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!