Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Sűrgős SOS! Adott egy ATD GPS...

Sűrgős SOS! Adott egy ATD GPS amire tettem egy iGO 2016 Q1 európa térképet?

Figyelt kérdés
Adott egy ATD GPS amire tettem egy iGO 2016 Q1 európa térképet. Az SD kártyára szépen rátettem a fda, fjw, license, map, poi nevű mapákat amit a letöltés tartalmazott. Ha jól olvasgattam valami mobilenavigator.exe vagy valami hasonló fájlnak kellene benne lenni mert csak azzel működik de sehol sem találom. Ez hol van? Honnan tegyem bele?
2016. aug. 22. 00:08
 1/1 anonim válasza:

Üdv! A mobilenavigator.exe az maga az igo.exe alkalmazás. Mind két néven elő szokott fordulni az igo program mappákban, ha ilyent nem látsz akkor te csak a térkép és egyéb frissítő fájlokat töltötted le és nem az igo programot.

Az igo program mappának pl. így kell kinézni:


content mappa

gfx mappa

license mappa

tts_nua_v5 mappa

utility mappa

ATMC_CE.DLL .dll

AVQTMC.DLL .dll

branding .zip

DATA .zip

gpsctmc.dll .dll

iGO (mobilenavigator) .exe

mod_cl_client.dll .dll

nnghal.dll .dll

SYS szöv.doku.

TMCGPS.DLL .dll

VAUTOV5.DLL .dll

Verziótól függően változhat az igo mappa tartalma, a frissítő fájlokat amit írtál a content és a license mappa megfelelő mappáiba kell a régiek helyett be másolni.

2016. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!