Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Egyszerű vezetéknélkül aktivál...

Egyszerű vezetéknélkül aktiválható hang és fényt kiadó eszköz helymeghatározáshoz?

Figyelt kérdés

Macskának kellene hogy néha azért tudjam merre jár és ha akarom akkor egyszerűen be tudjam hozni mert szokása elbujkálni. Vezetéknélküli csengőhöz hasonló dolog kellene, ami 100-500m-en belül aktiválható és gombnyomásra hangot ad ki vagy világít, mint egy csengő csak kisebben hogy ráférjen az állat nyakörvére.

Korábban erre walkie talkie volt a nyakában, kis méretű, újratölthető elemmel ment tehát súlya nem volt de nem praktikus mégse, egy ilyen megoldás jobb lenne nekem.

Nem azt kérdezem, hogy ez ki szerint jó ötlet vagy sem, meg hogy ki hogy csinálná a saját macskájával, a kérdésemre kérnék választ hogy egyáltalán kapható e ilyen, ehhez hasonló és ha igen mi az de bármilyen egyéb ötlet is jöhet.



2016. szept. 5. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ekkora távolságra már rendes macska gps kell, 20-30 méteren még lehet működne a fütyülős kulcstartó
2016. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Macska GPS? Ilyen is van?

Mármint nem a chippeltetős RFID chipre gondolok hanem valami nyomjeladóra amit én rakhatok rá vagy akaszthatok a nyakába, nem akarom hogy mindenki tudja hol van, elég ha én tudom.

Elég az hogy a telefonom alapján be tudnak mérni nem kell hogy még a macskám is gps jeladós legyen.

2016. szept. 6. 02:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha megkérhetlek linkeld már el nekem ezt vagy egyszerűen így üssem be google-be hogy macska gps vagy állat gps, vagy nyomjeladó, nyomkövető?
2016. szept. 6. 02:34
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. szept. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XPet+gps.TRS0&_nkw=Pet+gps&_sacat=0
2016. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!