Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Tudtok olyan programot telota,...

Tudtok olyan programot telota, turistagps-t, ami mutatja epp hol vagyok es a turistajelzes is rajta van?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Biztosan van több is, hirtelen ezt a kettőt találtam.

2016. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl. Oruxmaps + Openstreetmap térkép.
2016. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Locus, Osmand.
2016. szept. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az Oruxmaps szuper, ingyenes, nincs benne reklám, ezt használom másfél éve androidos telefonon. A térképet még otthon letöltöd hozzá, internetkapcsolat nélkül bárhol használható. Egy szélsőséges példa: A kínai Nagy Falon is használtam, és mivel szintvonalakat is mutat, pontosan tudtam, mennyit kell még felfelé mászni :-)

Ha Európán belül maradsz, akkor ezeket a térképeket töltsd le: [link]

Ahhoz, hogy a turistajelzéseket valósághűen mutassa, szükséged van még az úgynevezett rendertémára is, ugyanezen az oldalon található lejjebb.

Ha szűknek találod Európát, akkor marad a második legjobb választás, az Openandromaps: [link]

Erdélyben is ezt használtuk a nyáron, lásd a képet. Háttérben valaki a szuper-offline-megoldást nézi :-D

[link]

2016. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lazac84 válasza:

Nekem a (régi) Navitel vált be, kicsit alakítani kell első használat előtt (nem egy google maps), de utána nagyon kezes:


[link]

2016. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!