Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hogyan tudnám beállítani a...

Hogyan tudnám beállítani a navigációs utat?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy Serioux GPS-t és minden oké lenne, csak épp nincs rajta program (gondolom) amivel maga a navigálás működne. Nem értek egyáltalán hozzá. Majdnem három óra alatt arra sikerült rájönnöm, hogy egy IGO nevű progi kell hozzá, de letöltöttem, de nem volt meg a exe fájt egyiknél sem, nem kapta meg a készülék stb.

Valaki lenne olyan kedves, hogy segítene honnan tudnám beszerezni és hogyan megy a telepítés? Köszi.



2016. okt. 7. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ha ilyen van, ezen Windows CE 6.0 Oprendszer fut, az androidra való IGO az pont nem jó neked.


Nem vagyok nagy szakértő , én a torrent oldalakon láttam windows phone-ra való iGokat, de azokon nem ez a régi OPrendszer fut. ( Van egy 10 éves Asus Mypal PDAm, azon van ilyen régi oprendszer)


Vannak netes fórumok, a google-ba a iGO windows CE kifejezésekre értelmes keresni.

2016. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*érdemes
2016. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül IGO kell hozzá,ha Windows CE alapú akkor van 2-3 navigációs program amivel működik.Ha az,és IGO-t akarsz akkor kell külön egy IGO szofver és utána a térképcsomag amit össze kell másolni a GPS-re.(ez a nem hivatalos út,torrent vagy egy másik,már működő GPS-ről le/átmásolva)Vagy megveszed hivatalosan.
2016. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!