Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Akai CAT-7780 GPS, lehetséges?

Akai CAT-7780 GPS, lehetséges?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az lenne a kérdésem hogy egy Akai CAT-7780 fejegységbe hogy lehetne(ha lehetne)GPS-t varázsolni?

A hátán elméletileg van vevőnek csatlakozó, illetve a menüben is van egy GPS menüpont, csak azt írja "nem gps".

Nyilván kéne hozzá szoftver, illetve egy vevőegység.

Kivitelezhető?Ha igen, hogy lehet a szoftvert rátenni?



2016. okt. 11. 20:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nincs benne GPS vevő.

Rá van lökve egy általános szoftver, amiben persze ott a lehetőség.

Ha van BT lehetőség (nem néztem), akkor kell egy BT-s GPS vevő, a készülékre GPS szoftver és működni fog.

Én tablet+GPS vevő combót próbáltam, működött.

2016. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Tehát ha veszek egy vevőegységet, amit vagy BT-n (van benne) keresztül, vagy vezetéken keresztül csatlakoztatok a fejegységhez, akkor elvileg semmi nem gátolja a probléma megoldását.


Sajnos nem néztem meg tüzetesebben a hátát, de ha jól emlékszem le volt ragasztva a gps vevő csatlakozója.Ez lehet véletlen, vagy valószínű nincs csatlakozó sem?


Továbbá szoftvert hogy, s mifélét tudok rá telepíteni?


Köszönöm a segítséget!

2016. okt. 13. 20:47
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom (nem találom) milyen op. rendszer van rajta.
2016. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Elméletileg Windows alapú. A beállítások "rendszer" fülénél legalábbis Windows logót láttam :).
2016. okt. 14. 06:21
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bármelyik WinCe alapú navigátor IGO (vagy más) programja nagy valószínűséggel telepíthető rá.

Torrenten meglelheted őket...

A Here még ingyenes és hozzáférhető is, azt hiszem van WinMo változata.

2016. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Minden jót!

2016. okt. 14. 20:18
 7/25 szabika198308 válasza:
Él még ez a fórum? Lenne pár kérdésem pont ezzel a tipussal kapcsolatban :)
2017. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 chea válasza:
Sziasztok! Nekem olyan bajom van, hogy nem tudok filmet nézni, képeket, csak zenehallgatás, mert "Biztonsági okokból vezetés közben nincs video!" Ezt hogy tudom kikapcsolni??? Előre is köszönöm!
2017. márc. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

Videot csak akkor játszik le ha a barna ( Brake ) vezetéket megblankolod és a rádió hátuljához érinted.

Ekkor már fogod a videót látni. Ez egy biztonsági funkció ,azért van benne hogy vezetés közbe ne lehessen nézni a videót csak álló autónál és behúzott kézifékkel.

A fent leírt módon ezt a funkciót ki tudod kerülni.

Itt van hozzá magya rleírás is mindenről:

[link]

2017. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:

Sziasztok!

Engem az érdekelne hogy pontosan milyen progit lehet rá telepíteni?

Mert próbáltam az IGO8 at meg még vagy 2 másikat és mindíg azt írja hogy "nem gps"

Esetleg valami elérési útvonalat nem kell beállítani neki?

2018. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!