Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Hogy találhatnak rám?

Hogy találhatnak rám?

Figyelt kérdés

A tabletemen bekapcsoltam a helymeghatározást. Szerintem ez csak akkor működik ha nethez vagyok csatlakozva.

Ha valaki meg akar találni, akkor milyen információkkal kell rendelkeznie? (Pl. A készülék gyári számát kell tudnia, vagy mit?)



2016. nov. 8. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval ha talált tabletról van szó és a tulaj tett rá olyan alkalmazást, ami pl sms-ben küldi a pozíciót, akkor már közel lehet hozzád.
2016. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam.


Hanem hogyha viszem magammal valahova a tabletet, és valaki tdni szeretné, hogy hol tartózkodom éppen, akkor hogy tudja kideríteni? Nincs valami program erre?

2016. nov. 8. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan amit pl.a szülők telepíthetnek a gyerekek mobiljára,tabletjére hogy tudják merre mászkálnak iskola után,de ez sem olyan hogy egy vadidegen ismeretlenül egyszer csak elkezd követni,hanem telepíteni kell legalább két eszközre.Nyilván kell hozzá vagy mobilnet vagy gsm alapú kapcsolat,sms-ben is küldheti a pozíciót.
2016. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Én inkább olyasmire gondolok, mint pl a filmekben amikor valakinek lenyomozzák a mobilját, és megtudják hogy hol tartozkodik jelenleg. Ez lehetséges tabletnél is?

Tehát ha elvesznék, és velem van a tablet, amin be van kapcsolva a helymeghatározás és internethez is csatlakozva vagyok wifin keresztül, akkor meg tudnak találni? Ha igen, hogyan?

2016. nov. 8. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:

A felhasználóneveddel, jelszavaddal, meg lehet nézni, próbáld ki:

[link]

2016. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ha valaki meg akar találni, akkor milyen információkkal kell rendelkeznie?"

Név, utca/házszám, több nem kell.


A kémfilmekkel szemben a valóságban nem két kattintás egy eszköz felderítése, sok dolognak kell együtt állnia és a te tudatos felhasználói tevékenységed is kell hozzá.

2016. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!