Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Van valakinek ötlete chipekkel...

Van valakinek ötlete chipekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nézek egy sorozatot. Az ügynökökbe chip, nyomkövető volt ültetve hosszú távra. És mivel megtudtam, hogy ilyen GPS-chip nincs, akkor mivel követhették egymást? Mert a történet szerint valakiben évekig volt egy ilyen, (tölteni nem töltötték), valakiben "csak" hónapokig, mert közben eltávolították.(Valakinek a szemében volt, valakinek a hátában, a lapockája alatt, valakinek a könyökében, stb.) Szóval az érdekelne, hogy akkor mégis hogy működhetnek ezek? Valami más módon esetleg, nem jelet sugározva?

Tudom, hogy a beültethető GPS jeladó chipek nem kivitelezhetők!

Szóval csak érdekel, hogy milyen más chippel, technikával lenne kivitelezhető ez. (Bátran engedjétek szabadon a fantáziátokat, elvégre a CIA-ről szól a sorozat!)

Köszi!



2016. dec. 18. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azt az epizódot láttam, amikor a maffia kiherélte a titkosügynököt, és neki pont a tökébe volt beépítva a csip.

- Elveszett egy emberünk Szicíliában!

- Kár érte, kiváló ügynök volt...

2016. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy fikciós sci-fi sorozatnak miért kellene a valósághoz igazodnia, és számon kérned rajta hogy a valóságban mi felel meg neki? Valószínűleg semmi.

A sorozat saját univerzumban és saját törvények szerint működik, ahol létezik a beültethető nyomkövető chip. Ennyi a megoldás. Nem kell a mi világunk törvényeihez és valóságához igazodnia.


Ezen az oldalon pedig konkrét kérdéseket várnak és rá konkrét válaszokat, nem fórumot és kibeszélőt. Ha fantáziálni akarsz akkor keress egy megfelelő felületet hozzá. Itt a kérdésedre nem lehet hasznosan (sem) válaszolni.

2016. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, képzeld nem alternatív valóságban játszódik! És scifinek meg abszolút nem nevezhető.

Arra lettem volna kíváncsi, hogy a hagyományos GPS-chip (saját energiájával jelet sugároz a vevőnek a hollétéről) működésén kívül lehet-e más technikával kivitelezni ezt úgy, hogy az ember vagy a vevő energiájával működjön a chip. Ennyi. Más kíváncsiságát meg ne fikázd le, légyszi!

Te, "zoligyerek", megmondanád, milyen sorozat volt ez? Én nem ezt néztem, de érdekelne!

2016. dec. 18. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Okoskodó hülyegyerek.

Ha leoltják, megsértődik.

Ez itt a való világ. Forgatókönyvírók fantáziájában született, valóságban nem létező eszközök működésére ne itt keress magyarázatot.


Legközelebb azt fogod megkérdezni, hogy működik a teleportálás, mert egy filmben láttad?


-facepalm :(

2016. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyébként képzeld el, hogy teleportálni is lehet! Most még csak tárgyakat. Ha kötözködni akarsz, akkor nem muszáj itt lenned. Nyomj a böngésző vissza nyíljára, és eltűnik a kérdés.

Olyan válaszoljon, akit foglalkoztatnak ilyen dolgok.

2016. dec. 18. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pacemakert elemmel együtt beültetnek a páciensbe, akkor miért nem ültethetnek bele jeladót is, ugyanúgy? A National Geografon meg naponta vannak olyan valóságos állatfilmek, hogy az illető állatok hátára, nyakára stb jeladót rögzítenek. Tkp. nem értem a kérdésedet? Igenis a beültethető jeladó chipek már ma is működnek. Sőt kötelezően használniuk is kell a kutyatulajdonosoknak..
2016. dec. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!