Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Autó rádió GPS? Részletek lent!

Autó rádió GPS? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Autó rádió, ami kezeli a GPS-t. 8Gb-os SD kari mellékelve, de a program nincs. Hogyan oldható meg a probléma?

2017. jan. 28. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rákeresel a neten autós és elektronika fórumokon, megtudod hogy milyen rendszer van vagy való rá és már csak meg kell szerezni egy lehetőleg friss térképes verziót.

Ha kérdezik, megadod a készülék pontos típusát.

2017. jan. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A választ köszönöm, de előbbre nem lettem.
2017. jan. 29. 09:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem.
2017. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért talán nem ártana információt is adni, nem??

Van az autórádióban (mert nem természetes) GPS vevő, amely képes a kártyára felrakott navigációs program számára a műholdak jelét szolgáltatni??

És hol van a GPS antennája annak a rádiónak?

Ezek nélkül én sem vagyok előrébb, de nem nekem kell az információ, úgyhogy én el vagyok nélküle!

2017. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És milyen program is fut azon az "autórádión"?

Android? WinCE??

Neked lehet hogy mindegy, de a program, ha nem rávaló csak néz nagyokat értetlenül!!

2017. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Rákeresel a neten autós és elektronika fórumokon"

"Ha kérdezik, megadod a készülék pontos típusát."


Azokon a fórumokon te már a kérdésben meg fogsz adni minden szükséges adatot és így nem kell szomorkodnod, hogy nem segítenek a gané nem-válaszolók.

2017. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Skacok, skacok... Lassabban...


[link]


Nem értek annyira hozzá, hogy leírja a rendszert, de nem android az fix! Több iGo rendszert próbáltam már a kártyára, de csak mappa szintig látja. Mappában-mappákat, más kiterjesztésű fájlt nem (pl. .apk,.exe) "mutat", holott gépen látom, hogy ott van.

GPS antenna van, mozgás közben változnak a koordinációs értékek. Ebből kifolyólag a GPS rendszer működik, csak a szoftver+térkép nem. Mondjuk ezek nélkül hogyan is...

2017. jan. 29. 19:08
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt linked... Olvasd el az első sor utolsó szavát!

Most akkor mit is tegyek?

2017. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Másképp tördelte be... utolsó előtti
2017. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vagy itt középtájt..


www.ebay.com › ... › Vehicle Electronics & GPS › GPS Units

Oldal lefordítása

7,99 USD - ‎Raktáron

7" GPS 8GB Android Car Navigation Bluetooth AV-IN Front Camera Car DVR Silver · 7" GPS 8GB Android Car Navi ... Car-9601G-7-034-HD-Touch-Single-GPS- ...

2017. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!