Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Offline GPS navigációt hogyan...

Offline GPS navigációt hogyan használhatnék tableten?

Figyelt kérdés

Abszolút kezdő vagyok,nem értek az ilyenekhez.

Szóval nyáron biciklitúrához lenne szükségem egy offline GPS programra,amin van helymeghatározás és ami persze mutatja az útvonalat. Ilyen típusú programot szeretnék tabletra.

Nagyjából 50x50 km-es területű térképrészletre lenne szükségem.



2017. ápr. 23. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl. Oruxmaps + Openstreetmap térkép.
2017. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy navigálni tudjon a tablet nem elég egy szoftver kell egy jeladó és vevő is ami lehet: GPs adó vevő ami műholddal kommunikál és elég pontos helyzetet ad meg , lehet GPRS alapú zazaz a mobil telefon rendszert használva háromszögelési módszerrel adja meg a megközeleítőleges helyzetet, és lehet wifi alapú amikor a z ip cím alapján kerül meghetározásra a helyzet , ez utolsó nem egy pontos dolog. ha a tabletedbe rakható Sim kártya akkor keress rá a HERE We Go alkalmazásra ez offline is navigál , és letöthető egész Magyarország térképe is ami kb, 400 Mb. Ha nem Sim-es a tablet és okos telód van akkor arra töltsd le a Here we Go-t és engedélyezd neki a GPS, es mobilinternet valamint wifi elérést így egész pontos 10-20 m! pontosan navigál.
2017. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Geri papa, hogy milyen masszívan tartja magát ez a butaság, amit írtál: a gps vevő nem adó-vevő és nem kommunikál a műholdakkal. Csak vevő, ahogy a neve is mutatja. Aztán, hogy a kérdezőnek van-e gps vevője, azt nyilván tudja.
2017. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyat én nem hallottam még hogy 50 szer 50 térkép lenne. Én úgy tudom hogy csak országot lehet letölteni. Nekem van Sygic tableten. Próbáld azt, offline.
2017. ápr. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!