Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mi történik ha megvásárolok...

Mi történik ha megvásárolok egy programot (Sygic) a Play Áruházban és utána egy másik telefonon szeretném használni?

Figyelt kérdés
Lehetséges az, hogy eltávolítom az alkalmazást az első telefonról és telepítem a másikra?

2017. aug. 13. 13:21
 1/3 anonim válasza:
A másik telefonnal felveszed azt a fiókot amivel az előző telefonnal beléptél. Azzal a email címmel lépj be a playre és már le is tölthető
2017. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A másik telefonról be kell jelentkezni abba a fiókba amelyikben megvásároltad a Sygic-ot és letöltöd... ennyi :)
2017. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazzal a google accounttal jelentkezel be,akkor igen.Nem is kell a másikról eltávolítani.Nekem így van telefon és tablet,sőt nekem szinkronizálta is a dolgokat és ugyanazokat a progikat automatikusan felrakta tabletre is.
2017. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!