Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Milyen navigációs program...

Milyen navigációs program létezik amelyben több köztes pontot is meg lehet adni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Androidra kellene ingyenes vagy fizetős program. A lényeg az hogy lehetőség legyen több köztes pont használatára. A waze-ben próbáltam, ott egy köztes pont van de nem azt tervezte és nem azokon a pontokon ahogy szerettem volna.

2017. aug. 19. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az IGO-ban lehet köztes pontokat megadni.
2017. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Google Mapsban annyi köztes pontot állítasz be, amennyi tetszik. Annál jobbat amúgy sem fogsz találni.
2017. aug. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
iGo-ban én már állítottam be 13 köztes pontot is, szóval ott lehet jó sokat.
2017. aug. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nemcso ***** válasza:
100%
Mapfactor Navigator. Szintén bevihető sok köztes pont, melyeket optimalizálni is tudsz, ha akarsz.
2017. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Magic earth is tudja és változtathatod a sorrendjét is.
2020. ápr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!