Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » A navigációs szoftverek...

A navigációs szoftverek ismerik a magyar megyei matrica rendszert?

Figyelt kérdés
Vajon az iGo, Waze, Google Maps nai szoftvereken hol lehet beállítani a magyar megyei matricás autópálya díjfizetős rendszert? Így elég ergya, hogy vagy országos pályamatricát, vagy a semmit tudom választani.

2017. aug. 28. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Megyeit nem tudsz állítani.
2017. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemcso ***** válasza:
57%
Nincs olyan navigációs szoftver, ami kezelni tudná ezen magyar specialitást.
2017. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ó a francba! :( Értem én, hogy kis piac vagyunk... reménykedtem pedig benne. Ha már a google maps tervez BKV járatokkal útvonalat.
2017. aug. 28. 23:25
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Olyan káosz ez a rendszer, hogy még a magyar Igo fejlesztő sem vállalkozik rá hogy beépítse,pedig igény volna rá. Az a baj és törvényileg is aggályos (de idehaza mit sem számít ez) hogy semmi nem jelzi a megyehatárt. A közigazgatásit jelzi de a matricás határt és az utolsó lehajtási lehetőséget ami megmentene a büntetéstől azt nem. De hát így a jó így lehet kaszálni.
2017. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

"semmi nem jelzi a megyehatárt". jelzi és ráadásul eléggé tisztán és érthetően le van írva, hogy a megyei matricák pontosan meddig és mettől szólnak, az, hogy az emberek fele képtelen értelmezni egy egyszerű mondatnál többet az már más kérdés.


"még a magyar Igo fejlesztő sem vállalkozik rá hogy beépítse" - Már 2015 óta ismeri (lsd. a fentebbi mondatomat: "az emberek fele képtelen értelmezni")


btw. Nem csak Magyarországon van ilyen/ehhez hasonló rendszer.

2018. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Waze már kezeli.

Bár ha azt állítod be, hogy országos matricád van és, hogy kerülje el a fizetős utakat akkor elkerüli a fizetős utakat. Hiába állítottad be, hogy van országos matricád.

Ha viszont beállítod, hogy melyik megyére van matricád akkor nem kerüli el abban a megyében a fizetős utakat.

Én úgy oldottam meg az országos matricát hogy minden megyét hozzáadtam.

2018. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!