Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Olyan alkalmazást, vagy...

Olyan alkalmazást, vagy programot keresek, amibe GPS koordinátákat bemásolva rögtön mutatja az adott helyet?

Figyelt kérdés

Mobiltelefonos alkalmazás is érdekelne (olyan, amely egyaránt fut Android-on, IOS-on és Windows Phone-n is), valamint számítógépes alkalmazás is.

Például ha Google Earth-tel is meg lehet csinálni, az is érdekelne.

Bemásolom a GPS koordinátákat és abban a pillanatban a térképen "oda visz", mutatja a helyszínt....

Tehát a térképen nem szeretném megkeresni, csak koordinátákat bemásolom...

Mi tud ilyet?



2017. szept. 8. 17:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Másnak meg szövegértelmezési problémái vannak, én meg ebben tévedtem és?
2017. szept. 8. 19:59
 12/15 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmi szövegértési pronléma. Ezt írtad:

"Például ha Google Earth-tel is meg lehet csinálni, az is érdekelne."

Meg lehet. Mit hisztizel még? Egyszerűen csak lusta voltál kipróbálni - vagy nem tudod, hogyan kell kopipésztelni? Tényleg nem értem, de azt meg főleg, hogy mit nyafogsz még mindig.

Ott a Google Earth, nem hinni kell hanem kipróbálni és kész. Nem harap. Használd egészséggel.

2017. szept. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Vak vagyok, a térképet meg úgyse látom (beszélőprogram nem tudja felolvasni, mert kép), ezért nem jutott eszembe kipróbálni, másnak akartam segíteni aki hozzám fordult.

Jó hétvégét, keress valami más kérdést ahol szintén kötekedhetsz.

2017. szept. 8. 20:14
 14/15 anonim ***** válasza:
2017. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2017. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!