Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Melyik GPS program térképei a...

Melyik GPS program térképei a megbízhatóak?

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Google térkép nálam most a nyerő, ennek van a legjobb POI adatbázisa, ingyenes, tudja a forgalmat is, útvonal tervezése hibátlan.


HERE sem rossz (korábban NAVTEQ, majd Nokia) ez most német autogyáraké (BMW, Audi Mercedes), ez is ingyenes.

Kezelőfelülete gyengécske, de útvonal-tervezése jó.


Sygic-et használtam évekig, kellemes az interfésze, de jóval kevesebb a POI mint Google térképben, TOMTOM térképeket használ, ezek egy fokkal gyengébbek a HERE-nél. Ami szuper, hogy ez kimondja az utcaneveket házszámokat is, sávváltást, veszélyes vasúti átjárót, stb. Hátránya, hogy fizetős.


Apple térképek alkalmazás is jó IPhone-okon is teljesen használható ez is TOMTOM térképeket használ.

2017. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A HERE is a Google adatbázisról üzemel.
2017. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A HERE szolgáltatja a Microsoftnak (Bring-hez) és a Yahoo-nak is a térképeket, de Google saját maga csinálja.
2017. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nemcso ***** válasza:
A Here (volt Navteq) saját térképpel dolgozik.
2017. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 nemcso ***** válasza:
Különben, a kérdésre válaszolva mindegyik térképkészletnél vannak kisebb-nagyobb hiányosságok. Negyedévente küldik ki a frissebb állományokat, természetesen egyik sem hibátlan, már az átfutási idő miatt sem. Hazánkra talán a legjobb térkép az NNG (Topmap), majd a Here (Navteq), majd a TomTom (TeleAtlas).
2017. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sadykowich válasza:
gugli
2017. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ká.Pé válasza:

Én iGO Primot használok, tökéletes. A google maps vitt már be a málnásba sajnos.

Illetve nem málnásba, hanem egy szőlőhegyre, ahol a szőlősorok közé berajzolt egy képzeletbeli utat.

2017. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" A google maps vitt már be a málnásba sajnos."


Ez alól az igo sem kivétel.

Tervezett nekem olyan utat ami nem is létezett, meg olyat ami a kiindulás és a cél közt egyenes vonalban húzódott. De nem repülővel voltam, csak az tűnt fel hogy már az első kanyarnál kussolt.

2017. okt. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na igen, az Igonak beállítom, hogy büdös nagy vassal vagyok (kamion) és ennek ellenére olyan utakra akar bevinni, ahol csak dodgemmel lehet közlekedni.
2017. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!