Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Van nálam egy WayteQ n410,...

Van nálam egy WayteQ n410, hogyan tudok rá valamilyen navigációs programot varázsolni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 12. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

8-10+ éves,régi,elavult,kicsi a felbontása,kicsi a képernyője,kevés a memóriája...minden modern program akadna rajta és/vagy lefagyasztaná a kütyüt.

Valszeg csak memóriakártyáról működne,egy mai Wayteqre csak be kellene másolni a belső memóriájába mint egy pendrive-ra a navi programot és az exe-re nyomni és menne-de úgy tudom azoknál a régieknél jóval bonyolultabb volt.

2017. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen... próbáltam azt, hogy rámásolom az SD kártyára, és majd megkeresem a helyét, de nincs benne olyan opció hogy megkeressem az exét a kártyán
2017. nov. 12. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:

A beállításoknál nincs valami olyasmi hogy "navigációs program útvonala"?

Nekem szintén Wayteq van,ebben ott kell beállítani.

2017. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hol van az eredeti kártyája?

Látni kellene milyen volt a i volt a mappa név és a rajta lévő navi program szerkezete és mi volt a neve az indító fájlnak.

Lehet, csak arra a névre és elérési útra reagál.

2017. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!