Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » A Nokia 8 támogatja a Galileo-...

A Nokia 8 támogatja a Galileo-t? (GNSS)

Figyelt kérdés
A weboldala szerint nem, de a GNSS hivatalos oldala szerint igen. :-)

2017. dec. 26. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Innen részlet:

Satellite NavigationSatellite Navigation:

Complementary GPS ServicesPossible extras: S-GPS, A-GPS, Geotagging, TMC, QuickGPS, QZSS, etc. Simultaneous GPS, A-GPS, Geotagging, QuickGPS, QZSSQuasi-Zenith Satellite System

Supported GLONASS protocol(s)GLONASS is a global satellite navigation system operated by Russia. Yes

Supported Galileo service(s)Galileo is a global satellite navigation system operated by European Union and the European Space Agency. Yes

Supported BeiDou system (BDS)BeiDou System (BDS) is a Chinese satellite navigation system. Its global variant is the BeiDou-2 alias COMPASS. BeiDou-2 BeiDou receiver

Igen, támogatja..

2017. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És a Nokia 8-adon is kipróbáltad? Mert én is találtam specifikációt részletező oldalakat a neten, de elelentmondásosak. A hivatalos doksi szerint nem támogatja:

[link]

De a Galileo oldala szerint igen:

[link]


Szóval én valami olyat szetnék, hogy valaki a mobilján megnézte és tényleg látja a GNSS műholdjait.

2017. dec. 27. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!