Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Veleteknis volt, hogy a GPS...

Veleteknis volt, hogy a GPS elküldött lehetetlen helyzetekbe gyalog?

Figyelt kérdés

Ma ki akartam menni a Tescoba, erre beküldött egy gyárakkal teli, sikátoros, kamionosokkal, munkásokkal teli utcába. Annyira gáz volt. Elmondhatatlanul féltem, mint egy prostinak gondoltak, csak én eltévedtem. Lett volna egy főút mellett járható út, de nem érzékeli a zebrákat....

Itt kellett volna átjutnom az erdőn valahol:

[link]


Ezentúl inkább taxit hívoj, de bem égetem magam és keveredek ilyen helyzetekbe. Borzalom, még jó hogy nem mentem végig ezen az utcán... Legalább ott megjött az eszem, ha egyszer bedőltem ennekba szarnak.



2018. febr. 15. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem még nem volt.

Milyen alkalmazást használtál?


Amúgy egyáltalán nem gáz ez az utca, és ha így rövidebb, akkor érthető, hogy ezt mutatta

Miért néztek volna prostinak?

2018. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy eleg ijeszto hely fele akart vinni, raadasul ejszaka, lanykent, egyedul... inkabb neztem a terkepet, hogy merre kene masfele menni, ahol nincs full sotet es nem egy ijeszto sikator... oda kell figyelni, nem szabad csak a gpsre hagyatkozni.
2018. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Az ismerősömet elküldte az erdőn keresztül valamerre autóval XD en meg alapbol olyan vagyok, hogy gps-szel is eltevedek ugyh. nem is kell eltéritenie, eltérülök magamtól is, multkor azt mondta, hogy forduljak balra úgy is tettem es utána korrigált, hogy meg sem jó forduljak meg de olyan útviszonyok közt az lehetetlen volt igy attervezte az utat, ilyen is megesik
2018. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem volt járda és tele volt külföldi kamionosokkal, fütyülő munkàsokkal, magas pöfékelő gyárkéményekkel.

Elmondhatatlanul féltem és igen, prostinak néztek....

2018. febr. 15. 23:24
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Te alacsony költségvetésű amerikai tinifilmeken nőttél fel? :D Vagy még csak most vagy 12?

A gyárakba nem bűnözők meg hülyék járnak dolgozni, sima munkás emberek. Nem néznek prostinak, maximum hülyének, ha a gyár területén bóklászol a telefonodat bámulva.

Velem sem történt még ilyen, én a sima térkép funkció gps-ét használom a telón, mindig jól mutatja az utakat.

Valszeg csak át kellett volna menned ott, ahol jelezte.

Legközelebb inkább kérj meg valakit, hogy mutassa meg, merre kell menni a Tescohoz gyalog, mert ha még gps-szel is eltévedsz, akkor egyszer tényleg bajba kerülhetsz. :D

Célszerűbb megtanulni tájékozódni, mint mindig taxit hívni...

2018. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy fütyülnek az nem azt jelenti, hogy prostinak néztek.

A melósoknál az a szokás, hogy füttyentenek, ha egy csinos csajt látnak, mivel nem mindennapi látvány. Nem tudom, te hol éltél eddig.


Sajnos olyan navigációt még nem fejlesztettek ki, ami elkerüli a kamionosokat és a füstölgő gyárkéményeket. :D

2018. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jól használtam a GPS-t, erre küldött direktbe. Hát elégfé hülyének néztek.
2018. febr. 15. 23:49
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha prostinak néznek, akkor öltözz valami másnak! Majomszint fölött gps nélkül el lehet találni a teszkóba, de te persze hívhatsz taxit, megéri!
2018. febr. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem,a tescoba gps nélkül is oda találok .
2018. febr. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Részemről akár papír alapú térképpel is odatalálok bárhova úgy, hogy nem is nézegetem folyton.


Beállíthattad volna mondjuk, hogy milyen utakat vegyen figyelembe.

nemtetted.


Leírhattad volna, hogy Szombathely, és akkor rögtön le lettél volna tolva, hogy ekkora marhát rég nem látott a föld: 400 (NÉGYSZÁZ!) métert kellett volna még menned egyenesen (nagyon jól mutatta a térkép) és a teszkónál vagy.

2018. febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!