Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Mediatek GPS-t vettem a neten...

Mimóza22 kérdése:

Mediatek GPS-t vettem a neten akcióban. Semmi használati útmutató nem volt hozzá csak egy link, ahonnan letölthetem. Itt viszont semmi érdemleges, csak annyi, hogy kell bekapcsolni! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldd vissza!
2018. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Így biztos sokan tudnak segíteni.


1. hol vetted.

2. mennyi volt.

3. milyen típus.


Ja vidd vissza és valami normális helyen vegyél egy tomtom vagy jobb lenne egy Garmin Gps-t.

2018. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De komolyan úgy vagyok vele de lehet egyedül vagyok ha valami nagyon gagyi, pl. egy GPs akkor inkább veszek 5.000 Ft-ért egy térképet.
2018. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez mindnél így van,nekem Wayteq van de ahoz is csak pár kis oldal nyomtatott szöveg van,a neten van bővebben de az is elég felületes,pont a legfontosabbakat hogy pl.hogyan lehet bármilyen programot rátelepíteni nem magyarázza el...

Másrészről ha wince6 rendszerű az a Mediatek (nem írtad melyik típus)akkor annak a menüje olyan mint az összes többi Wince6 rendszerű GPS tehát "univerzális" hozzá a leírás,bármelyiké használható.

Pl.

[link]


Ha meg bármilyen navigációs program van rajta pl.Igo akkor annak a leírását kell keresni neten-nem pedig a Mediatek-ét mert ahoz már semmi közük.

2018. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg van valahol egy IGO (8.2?) használatija, lehet meg tudom Neked keresni.

De készülj, kb. 80 oldal! Elolvasnád?

És áruld már el, milyen op.rendszered van: WinCe, Android?

2018. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Minek az a használati útmutató?

Egyik telefonhoz sem adnak , mégis tudja mindenki használni.

2018. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért kell ahhoz használati?

Mi a kérdés?

Annál több leírást nem adnak manapság semmihez, minthogy hogy kell bekapcsolni, vagy mit tud az eszköz, milyen rendszerű, pár oldal.

Nekem a Garmin GPS-hez semmilyen használati nem volt, illetve annyi, hogy hogy kell tölteni meg ki/be kapcsolgatni, a többi logikus.

2018. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Besenyő Pista Bá válasza:
Nyomkodd össze vissza a városokat csak haza találsz
2018. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tschaby válasza:
Engem csak annyi érdekelne hogy tudom az autópályát kikapcsolni és a fizetős utakat?Szint úgy Mediatek.Köszönöm
2018. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Útvonal beállítások > Matricás díjfizetés/Autópályák/Fizetőkapus utak..

Pipákat kivenni.

Kb. mind így állítható be/tiltható le.

2018. ápr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!