Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Bármelyik üzletben vissza...

Bármelyik üzletben vissza vihetem a terméket?

Figyelt kérdés
Vásároltam még 2017 be egy gps készüléket. Kb 20 nap múlva lejár a garancia, de észrevettem pixelhibás lett. Az lenne a kérdésem hogy Extreme digitalban vettem, pont oda kell vissza vinnem ahol vettem, vagy bármelyik boltjukba elvihetem ?

2018. márc. 4. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik boltjukba visszaviheted
2018. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vásárlás helyére, vagy ha másik városban vagy akkor az ottani boltjukba érdemes. Amennyiben a bolt időközben megszűnt, vagy éppen nem tudsz elmenni, akkor telefonon is lehet érdeklődni a lehetőségekről.


Sok esetben házól-házig garancia van, telefonon kell jelezni a hibát, becsomagolni a terméket a garanciapapírral együtt. Eljön a futár érte és elviszi a szervízbe.Vissza is fogja hozni megjavítva (közben , ha valami nem garanciális hiba van, vagy kész a termék és visszaküldik, a megadott elérhetőségeden jelezni fognak).

2018. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a garancia papíron fel van tüntetve minden információ amire szükséged van, olvasd el.
2018. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!